دانلود دیکشنری فرشید برای کامپیوتر

مدیر قره زاده
یک‌شنبه 9 اردیبهشت 1397
زمان مطالعه 2 دقیقه

blog_1575376652_4z5Q.jpg

برای ترجمه تخصصی امروزه حتما نیاز به یک دیکشنری خوب می باشد. یک دیکشنری خوب بایستی دایره لغات بسیار بالایی داشته باشد. فرقی ندارد مشغلو آموختن زبان هستید یا اینکه دارید یک متن را ترجمه میکنید، شما حتما نیاز به یک دیکشنری جامع دارید، ما در شیراز مترجم امروز به شما دانلود دیکشنری فرشید برای کامپیوتر را پیشنهاد میکنیم. این دیکشنری که برای نصب بر روی انواع ویندوز بر روی کامپیوتر تهیه شده است حجم نسبتا پایین 3.85 مگابایت دارد و به شما در یادگیری زبان و ترجمه متون کمک شایانی میکند. این دیکشنری توسط آقای فرشید سلیمان پور ساخته شده است و به نام خود ایشان نیز نام گذاری شده است. Farshid Dictionary یک دیکشنری انگلیسی به فارسی است. اگر به دنبال یک دیکشنری تک زبانه برای ترجمه های انگلیسی به فارسی هستید این فرهنگ لغت انتخاب مناسبی برای شما می باشد. شیراز مترجم امروز این دیکشنری را به صورت رایگان برای شما قرار داده است.

شما می توانید به راحتی بر روی لینک دانلود زیر کلیک کنید و این دیکشنری را برای نصب بر روی کامپیوتر خود دریافت کنید. ترجمه و یادگیری یک زبان بدون عیب و ایراد نیازمند یک دیکشنری خوب و کامل است که تمام واژگان و معانی آنها را دارا باشد. دانستن تمام معانی لغات به شما در ارائه یک ترجمه دقیق یا یادگیری منحصر به فرد زبان کمک شایانی میکند.

 

دانلود دیکشنری فرشید برای کامپیوتر


برچسب‌ها: دیکشنری،dictionary،فرهنگ لغت،لغت نامه،دانلود دیکشنری،دانلود دیکشنری رایگان،دانلود دیکشنری انگلیسی به فارسی،دانلود دیکشنری دو زبانه،دانلود فرهنگ لغت،دانلود فرهنگ لغت انگلیسی به فارسی،دانلود لغت نامه،دانلود لغت نامه انگلیسی به فارسی،download farshid dictionary for windows،software for windows،full version،full licensed،free license،free،cracked،farshid dictionary direct download link،torrent،crack،keygen،patch،serial،license،nhkg،n kvl htchv farshid dictionary،دانلود farshid dictionary،داونلود،دانلد،نرم افزار farshid dictionary،سافت ور farshid dictionary،کرک farshid dictionary،شماره سریال farshid dictionary،کیجن،لایسنس رایگان،لایسنس،دانلود نرم افزار farshid dictionary دیکشنری،دانلود نرم افزار farshid dictionary

کامنت و نظرات

ثبت کامنت و نظر تنها برای کاربران سایت در دسترس می‌باشد؛ در صورتی که عضو سایت هستید، به پنل کاربری خود وارد شده و در غیر این صورت از طریق فرم عضویت، یک حساب کاربری ایجاد کنید.