خدمات پاورپوینت PowerPoint

بروزرسانی:   تیر   1401:: هزینه تایپ، اکسل، پاورپوینت

هزینه و نرخ خدمات ایجاد و طراحی پاورپوینت بر مبنای تعداد اسلاید و نوع خدمات و افکت‌ها طبق تعرفه اتحادیه در نظر گرفته شده و محاسبه می‌گردد. لازم به ذکر است که تمامی قیمت‌های مندرج مربوط به متن آماده و تایپ شده و موجود بودن تمام فایل‌های مورد نیاز در اسلایدهای پاورپوینت می‌باشد؛ در صورتی که متن و ... آماده نباشد طبق جدول انتهای صفحه، هزینه شما افزایش می‌باشد. توجه داشته باشید که در حال حاضر سفارشات خلاصه نویسی از متن مقاله انجام نمی‌شود.


طراحی و ایجاد پاورپوینت سفارش بر حسب پلن و سطح انتخابی و نوع خدمات متفاوت است، بطور معمول یک تم و طرح کلی برای تمام اسلایدها در نظر گرفته می‌شود. در صورتی که بخواهید یک یا چند اسلاید خاص دارای طرح و تم و قالب متفاوتی باشد، مانند اسلاید اینترو و اسلاید عنوان یا ...، هزینه طراحی آن اسلاید مقداری اضافه خواهد شد که در جدول زیر هزینه اضافه هر اسلاید نیز قید شده است. اندازه و و فاصله و حاشیه و دیگر مشخصات در طراحی پاورپوینت، بصورت استاندارد و پیش‌فرض خواهد بود.


سطح ساده صرفاً جهت ایجاد یک پاورپوینت بسیار ساده برای ارائه معمولی بوده و تنها شامل متن و تصویر می‌باشد. سطح پیشرفته برای ارائه‌های دانشگاهی و شرکتی و اقتصادی کاربرد دارد که علاوه بر زیبایی، شامل متن و تصویر و چارت و نمودار می‌تواند باشد؛ سطح تخصصی برای ایجاد پاورپوینت‌های مهم مانند ارائه کنفرانسی و همایشی و شرکتی و پژوهشی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در این سطح علاوه بر تمام خصوصیات سطح پیشرفته، قابلیت درج چارت زنده و ویدئو و صوت و اسمارت آرت‌ها و الگوریتم و ... را خواهد داشت و چارت تجاری علاوه بر تمام خصوصیات پلن‌های دیگر، شامل سیستم صفحه‌بندی و دکمه‌های حرکتی بین اسلایدها و اپلیکیشن مود می‌باشد و همچنین تمام محتوای مندرج در آن یک مرتبه توسط کارشناس در همان زمینه موضوعی روخوانی و ویراستاری شده و در صورت نیاز بازنویسی خواهد شد.

بطور معمول پاورپوینت ساده معمولاً بین 5 تا 15 اسلاید، پاورپوینت پیشرفته بین 10 تا 25 اسلاید، پاورپوینت تخصصی بین 20 تا 35 اسلاید و نیز پاورپوینت تجاری حداقل شامل 30 اسلاید می‌باشد. توجه داشته باشید که نوع محتوای هر اسلاید و ساختار و طراحی در تمامی پلن‌ها، بصورت کاملاً حرفه‌ای توسط برترین متخصصی مجموعه شیراز مترجم انجام شده و بهترین کیفیت را به شما ارائه می‌کنیم. همچنین تمام سفارشات شامل گارانتی کیفیت و ویرایش بصورت رایگان می‌باشد.


سطح و نوع خدماتهزینه به ازای هر اسلاید
پاورپوینت ساده
- بدون افکت / ترانزیشن / دکوریشن
- بدون انیمیشن و صوت و ویدئو
هر اسلاید استاندارد15,000تومان
هر اسلاید متفاوت5,000 +تومان
پاورپوینت پیشرفته
- دارای افکت / ترانزیشن / دکوریشن
- بدون انیمیشن و صوت و ویدئو
هر اسلاید استاندارد17,500تومان
هر اسلاید متفاوت7,500 +تومان
پاورپوینت تخصصی
- دارای افکت / ترانزیشن / دکوریشن
- دارای انیمیشن و صوت و ویدئو
هر اسلاید استاندارد24,000تومان
هر اسلاید متفاوت10,000 +تومان
پاورپوینت تجاری
- دارای افکت / ترانزیشن / دکوریشن
- دارای انیمیشن و صوت و ویدئو
- صفحه بندی / دکمه‌های حرکت صفحات
- روخوانی و صفحه‌آرایی و ویراستاری متن
هر اسلاید استاندارد32,500تومان
هر اسلاید متفاوت15,000 +تومان

زمان‌بندی انجام و تحویل سفارشات در پلن پاورپوینت ساده و پیشرفته، به ازای هر 10 اسلاید یک روز زمان و در پلن پاورپوینت تخصصی به ازای هر 8 اسلاید یک روز زمان و نیز در پلن پاورپوینت تجاری به ازای هر 6 اسلاید یک روز زمان می‌باشد. این مدت زمان در حالت سفارشات عادی می‌باشد و در سفارشات فوری زمان نصف در نظر گرفته می‌شود. توجه داشته باشید که هزینه مندرج در جدول فوق مربوط به هزینه ایجاد پاورپوینت در حالت عادی و استاندارد می‌باشد؛ در صورتی که متن و محتوای شما آماده نباشد، طبق جدول زیر هزینه شما افزایش می‌یابد و به هزینه و زمان انجام سفارش اضافه خواهد شد.

جهت اطلاع از هزینه، سفارش را در سایت ثبت نمایید و حداکثر 30 دقیقه پس از ثبت سفارش، توسط کارشناسان مجموعه سفارش شما بررسی و تعیین قیمت می‌شود. قیمتی که ارائه می‌شود قیمت نهایی سفارش بوده و پس از پرداخت هزینه، پروسه طراحی و ایجاد پاورپوینت سفارش شما شروع شده و پس از اتمام به شما تحویل داده می‌شود. توجه داشته باشید که زمان تحویل سفارشات در حالت ثبت سفارش با زمان‌بندی عادی، مطابق هزینه و زمان ارائه شده بوده و در حالت ثبت سفارش با زمان‌بندی فوری، زمان نصف لحاظ شده و هزینه در حالت فوری افزایش می‌یابد.


مواردی که باعث افزایش هزینه سفارشات ایجاد پاورپوینت می‌شوند به شرح زیر می‌باشند (لیست زیر مربوط به موارد افزایش هزینه سفارشات با زمان‌بندی عادی می‌باشد)

عنوان / توضیح موارد افزایش قیمتهزینه به ازای هر اسلاید
نیاز به تایپ متن و محتواتایپ متون به زبان فارسی
تایپ متون به زبان انگلیسی
تایپ متون به سایر زبان‌ها
فرمول نویسی و تایپ فرمولتعرفه خدمات فرمول‌نویسی
نیاز به تحقیق و پیدا کردن محتوا5,000تومان
نیاز به تحقیق و پیدا کردن تصاویر7,500تومان
تایپ و ترسیم جداول: با توجه به نوع و حجمهر مورد1500تا15000تومان
تایپ و ترسیم اشکال و آرت: با توجه به نوع و حجمهر مورد3500تا25000تومان
شماره گذاری جدول، نمودار، تصویر، شکل و آرتهر مورد1000تومان
ارسال فایل سفارش حجیم یا ارسال در شبکه‌های اجتماعیهر 25 مگابایت1500تومان