پاسخ به پرسش‌های متداول

پاسخ به پرسش‌های متداول کاربران و کارمندان مجموعه شیراز مترجم

 در این مقاله تصمیم داریم به برخی از سوالات متداول از شیراز مترجم توسط مشتریان عزیز پرسیده می شود را پاسخ گوییم. با ما همراه باشید:

تفاوت بین ترجمه رسمی و ترجمه معمولی چیست؟ 

برای ترجمه رسمی شما بایستی با در دست داشتن مدرک خود به یک دارالترجمه رسمی مراجعه کنید. مترجم رسمی مترجمی است که دارای مهر دادگستری و سربرگ مترجم است. متا در شیراز مترجم ترجمه رسمی انجام نمی دهیم. ترجمه معمولی شامل ترجمه کتاب، مقاله، نامه، رزومه، تولید محتوا و صدها موارد دیگر است که نیاز به سربرگ یا مهر مترجم ندارند.

 

چقد طول میکشه تا ترجمه من انجام شود؟

زمان بندی به زبان و تعداد صفحات بستگی دارد. شما می توانید توضیحات دقیق در رابطه با زمان انجام کار را از طریق این لینک ببینید. لطفا برای تعیین قیمت و زمان کار خود را ثبت کنید هیچ انسانی از پشت تلفن نمیتواند کار شما را تعیین قیمت و یا زمان کند.

 

چه تضمینی برای کار من وجود دارد؟ چگونه کیفیت خود را تضمین می کنید؟

شیراز مترجم یک دارالترجمه اینترنتی است. تمامی مترجمین استخدام شده در شیراز مترجم در آزمون مترجمین شرکت میکنند و امتیاز بندی میشوند و سپس به صورت روزانه کار میگیرند. توسط کارهای اخذ شده نمره مترجمان بالا و پایین مشود. علاوه بر همه این موارد شیراز مترجم دارای گارانتی 24 ساعته ترجمه است و شما می توانید در صورت ایراد به ما اطلاع دهید تا کار شما را ویرایش نماییم. شیراز مترجم دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد و تاکنون در طول این سه سال حتی یک مورد گزارش نداشته است.

 هر مترجم یک فرآیند غربالگری گسترده را به اتمام رسانده است. آنها در زوج زبان خاص خود، از طریق آزمون های انتخابی چندگانه، آزمون تشریحی و تستی و با انجام ترجمه های تایید شده در یک محیط زمان بندی شده، مورد آزمایش قرار گرفته اند
.

 

چگونه شما ترجمه فوری می کنید؟ آیا در کیفیت ترجمه موثر است؟

معمولا ترجمه های فوری بین چند مترجم پخش میگردد تا در کیفیت کار خللی وارد نشود. ما با در نادیده گرفتن سود خود ترجمه های زیر 24 الی 48  ساعت را ابدا نمیپذیریم. زیرا ممکن است در کیفیت کار مشکلی ایجاد گردد و سبب نارضایتی مشتری و بد نام شدن برند شیرازمترجم گردد.

ما می دانیم که سرعت برای شما مهم است. شیرازمترجم یکی از بزرگترین ارائه دهنده خدمات ترجمه آنلاین است. ما هزاران مترجم آماده داریم تا بر روی سفارش شما کار کنند.


 پرداخت هزینه ترجمه به چه صورت است؟

هزینه ترجمه در شیراز مترجم نسبت به دیگر دارالترجمه ها مناسب است و از کیفیت بالا و خوبی برخوردار است. با توجه به دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و دو نوع پرداخت امن و کد رهیگیری از بانک و ... ما تمام هزینه کار را قبل از شروع کار از مشتری اخذ میکنیم، اما این هزینه تا گذشت یک هفته پس از تحویل کار به شما به مترجم پرداخت نمیشود در نتیجه در صورت وجود ایراد در کار شما می توانید با ما تماس گرفته تا کار توسط مترجم ویرایش شود و در صورت وجود ایرادات کلی حتی به مترجم دیگیری داده شود.


زمان ترجمه به چه صورت است؟

زمان ترجمه بستگی به در دسترس بودن مترجمان ، تعداد و حجم سفارشات موجود در صف دارد. زمان ممکن است تحت تأثیر تعطیلات رسمی، اختلاف زمان و غیره باشد. معمولاً زمان قبل از شروع سفارشات تعیین می شود. ما معمولا برای حفظ تعهد به مشتری و حفظ کیفیت کارهای بسیار فوری با حجم زیاد را قبول نمیکنیم، بنابراین لطفاً سعی کنید سفارش خود را در زمانی سریعنر از زمانی که به آن نیاز دارید برای ترجمه برون سپاری کنید.
98 درصد اوقات تلاش ما این است که هیچ تاخیری در روند کار صورت نگیرد، مدیران سرویس ترجمه نهایت تلاش خود را برای سرعت بخشیدن به روند ترجمه انجام می دهند.

اگر یک ترجمه بسیار ضروری است ، یا اینکه سفارش شما برای یک بازه زمانی طولانی در صف قرار گرفته است ، با تیم خدمات پشتیبانی تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که ترجمه شما در اسرع وقت به پایان رسیده است.

 

عضویت، ورود، بازیابی اطلاعات

جهت استفاده از خدمات باید حساب کاربری داشته باشم؟
بلی، جهت ثبت هر گونه استفاده از خدمات مجموعه شیراز مترجم در سایت و اپلیکیشن؛ شما باید در سایت عضو شده و به حساب کاربری خود وارد شوید. جهت عضویت و ورود به حساب کاربری خود از بخش بالای سایت بر روی دکمه ورود به حساب کاربری کلیک کرده و یا در انتهای سایت از دکمه‌های عضویت در سایت و ورود به پنل کاربری استفاده کنید.
فرآیند عضویت و ورود به حساب کاربری چگونه است؟
عضویت در سایت بسیار ساده بوده و از طریق صفحه عضویت در سایت می‌توانید حساب کاربری خود را ایجاد کنید، در بخش عضویت یک آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) و نیز رمز عبور دلخواه خود را وارد می‌کنید که این ایمیل و رمز عبور، اطلاعات مورد نیاز جهت ورود به حساب کاربری شما می‌باشد.پس از تکمیل و ارسال فرم عضویت، یک لینک فعال‌سازی حساب به ایمیل شما ارسال می‌‍گردد که با کلیک بر روی آن لینک، می‌توانید حساب کاربری خود را فعال کرده و پس از آن از طریق بخش ورود به پنل کاربری به حساب خود وارد شوید و از تمام خدمات مجموعه شیراز مترجم استفاده نمایید.
لینک فعال‌سازی حساب برای من ارسال نشده است ...
پس از عضویت لینک فعال‌سازی برای آدرس ایمیل شما ارسال می‌گردد، توجه داشته باشید که ارسال ایمیل فعال‌سازی ممکن است دقایقی طول بکشد، بنابراین کمی صبر نمایید تا لینک به دست شما برسد. در صورتی که لینک فعال‌سازی را در inbox خود مشاهده نمی‌کنید، بخش‌های spam و ... پست الکترونیکی خود را نیز چک کرده و در صورت اطمینان از عدم دریافت لینک، از طریق بخش بازیابی حساب در بخش "فعال‌سازی حساب کاربری" با وارد کردن اطلاعات خود، می‌توانید لینک فعال‌سازی جدید دریافت نمایید.
رمز عبور حساب خود را فراموش کرده‌ام ...
در صورتی که رمز عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده‌اید از طریق صفحه بازیابی حساب در بخش "بازیابی رمز عبور" با وارد کردن اطلاعات خود، یک لینک تغییر و بازیابی رمز برای شما ارسال می‌گردد و با استفاده از آن می‌توانید رمز عبور حساب خود را بازیابی نمایید.
شرایط و قوانین مجموعه چیست و چرا باید آن را بپذیریم؟
جهت استفاده از خدمات هر مجموعه، شما باید در حیطه شرایط و قوانین همان مجموعه فعالیت کنید و از خدمات ارائه شده استفاده نمایید. در صفحه شرایط و قوانین مجموعه شرح کامل شرایط و قوانین مجموعه و استفاده از خدمات درج شده است و با مطالعه این قسمت، با ماهیت مجموعه و نحوه عملکرد و ارائه خدمات آشنا خواهید شد. با توجه به اینکه عمده خدمات سایت برای کاربران سایت در دسترس می‌باشد، بنابراین در زمان عضویت در سایت، مطالعه و پذیرش شرایط و قوانین مجموعه الزامی بوده و عضویت شما به معنای مطالعه کامل و پذیرش تمامی قوانین مجموعه می‌باشد.

ثبت، پیگیری و تحویل سفارشات

چطور سفارشی در سایت ثبت کنم؟
جهت ثبت سفارشات در مجموعه شیراز مترجم، شما باید یک حساب کاربری داشته باشید، در صورتی که هنوز عضو سایت نیستید از طریق بخش عضویت در سایت یک حساب کاربری برای خود ایجاد کرده و در صورتی که از کاربران سایت هستید از طریق بخش ورود به پنل کاربری به حساب خود وارد شوید. پس از ورود به حساب می‌توانید سفارشات خود را از طریق بخش ثبت سفارش ترجمه و ثبت سفارش تایپ و ثبت سفارش تولید محتوا ثبت نمایید. سفارشات شما پس از ثبت در پنل کاربری شما قابل مشاهده و مدیریت می‌باشد.
آیا ثبت سفارش بصورت تلفنی امکان پذیر است؟
بلی، در صورتی که شرایط استفاده از سایت و اپلیکیشن را نداشته باشید، می‌توانید بصورت تماس تلفنی سفارش خود را ارسال نمایید تا کارشناسان و تیم پشتیبانی سفارش شما را دریافت و ثبت کنند. لازم به ذکر است که سفارشاتی که بصورت تلفنی ثبت شوند، از طریق سایت برای شما قابل مشاهده نخواهد بود و فقط از طریق تماس تلفنی یا ارتباط در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید سفارش خود را پیگیری کنید. خاطر نشان می‌گردد که تمامی سفارشات در مجموعه شیراز مترجم بدون در نظر گرفتن نحوه ثبت سفارش، در سریع‌ترین زمان ممکن و نیز با بالاترین کیفیت انجام شده و به شما تحویل داده می‌شود و تمام سفارشات پس از تحویل دارای مدت زمان گارانتی کیفیت و ویرایش می‌باشند.
آیا ثبت سفارش در شبکه‌های اجتماعی امکان پذیر است؟
بلی، در صورتی که شرایط استفاده از سایت و اپلیکیشن را نداشته باشید، می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی با کارشناسان و تیم پشتیبانی سایت در ارتباط باشید و از این طریق سفارش خود را ارسال کنید. لازم به ذکر است که سفارشاتی که از طریق شبکه‌های اجتماعی ثبت شوند، از طریق سایت برای شما قابل مشاهده نخواهد بود و فقط از طریق شبکه اجتماعی مورد نظر می‌توانید سفارش خود را پیگیری کنید. خاطر نشان می‌گردد که تمامی سفارشات در مجموعه شیراز مترجم بدون در نظر گرفتن نحوه ثبت سفارش، در سریع‌ترین زمان ممکن و نیز با بالاترین کیفیت انجام شده و به شما تحویل داده می‌شود و تمام سفارشات پس از تحویل دارای مدت زمان گارانتی کیفیت و ویرایش می‌باشند.