استخدام تایپیست غیر حضوری

استخدام کارمند تایپیست بصورت کار در منزل و غیر حضوری

مجموعه شیراز مترجم ارائه دهنده خدمات آنلاین ترجمه و تایپ و تولید محتوا بصورت آنلاین می‌باشد. در شیراز مترجم تمامی خدمات بصورت آنلاین و غیر حضوری انجام می‌گردد. شما می‌توانید بر حسب توانایی و تخصص خود در یکی از دو بخش ترجمه یا تایپ درخواست استخدام ثبت نمایید تا درخواست شما توسط کارشناسان مجموعه بررسی شده و شما به عنوان کارمند غیرحضوری مجموعه شیراز مترجم شروع به فعالیت کنید.

لازم به ذکر است که پروسه استخدام و اخذ و پذیرش سفارشات و تحویل و دریافت دستمزد و تسویه حساب و ... تماماً بصورت آنلاین انجام می‌گردد و تمام موارد بصورت غیر حضوری یا همان کار در منزل می‌باشد، بنابراین براحتی بدون نیاز به خروج از منزل می‌توانید سفارشات را دریافت کرده و کسب درآمد کنید. توجه داشته باشید که سفارشات با توجه به نظر کارشناسان مجموعه و با احتساب امتیازات دریافتی از کارهای انجام شده قبلی و همچنین سطح تخصص و زبان و زمینه‌های مورد فعالیت و ...، بین کارمندان تقسیم شده و ارجاع داده می‌شود.


کارمندان مجموعه موظف هستند در صورت اخذ و پذیرش یک سفارش، در مدت زمان مشخص شده در سفارش، کار را انجام داده و تحویل دهند، در صورت وجود تأخیر در تحویل سفارشات شانس شما برای دریافت سفارشات بعدی کمتر خواهد شد. همچنین تمامی سفارشاتی که در مجموعه شیراز مترجم ثبت و انجام می‌گردد شامل گارانتی کیفیت می‌باشد، بنابراین در صورت وجود ایراد و مشکل در کار انجام شده، کارمند موظف به اصلاح کار و رفع مشکلات می‌باشد.

پس از بررسی و تأیید درخواست استخدام، برای شما یک حساب کارمندی در مجموعه شیراز مترجم ایجاد شده و به شما ارائه می‌گردد؛ جهت اخذ و انجام و تحویل سفارشات و همچنین دریافت دستمزد سفارشات و دیگر موارد، شما باید به پنل کارمندی خود وارد شوید و از طریق پنل جهت انجام فعالیت‌های مربوطه اقدام فرمایید. شناسه ورود به پنل کارمندی که برای شما ایجاد شده و به شما تحویل داده می‌شود همان آدرس ایمیل شما بوده و یک رمز عبور موقت نیز به شما ارائه می‌گردد که پس از اولین ورود به پنل، می‌توانید از طریق بخش پروفایل، رمز عبور جدیدی برای حساب خود تعریف نمایید.


قبل از ثبت درخواست استخدام حتماً مستندات شرایط و قوانین سایت و نیز مستندات شرایط و قوانین استخدام را بطور کامل مطالعه کرده و سپس نسبت به ثبت درخواست اقدام فرمایید. در نظر داشته باشید که تمامی اطلاعاتی که در فرم استخدام وارد می‌کنید باید بصورت کاملاً صحیح وارد شود و منطبق با اطلاعات درج شده روی مدارک شناسایی و کارت ملی شما باشد؛ همچنین در فرم استخدام باید تصویر اسکن شده کارت ملی خود را نیز ارسال فرمایید. این مورد جهت تطابق و احراز هویت و تأیید صحت اطلاعات ورودی شما در فرم درخواست استخدام می‌باشد.

در فرم استخدام باید یک تصویر چهره با استاندارد تصویر 3x4 نیز ارسال شود (مشابه با استانداردهای تصویر مندرج روی کارت ملی)، تصویر باید با زمینه سفید و بصورت تمام رخ باشد. در صورتی که تصویر اسکن شده کارت ملی شما فاقد کیفیت مناسب باشد و یا تصویر چهره بدرستی انتخاب و ارسال نشده باشد، درخواست استخدام شما کنسل شده و تأیید نخواهد شد. حتماً در ثبت درخواست از یک آدرس ایمیل معتبر و فعال و نیز شماره تلفن همراه خود استفاده نمایید، زیرا اطلاعات حساب کارمندی و نتیجه بررسی درخواست استخدام شما برای ایمیل و موبایل شما ارسال خواهد شد.

در حال حاضر بدلیل بهبود تناسب حجم سفارشات تایپ با تعداد کارمندان تایپیست فعال مجموعه، از استخدام کارمندان تایپیست جدید معذوریم؛ جهت استخدام و فعالیت به عنوان تایپیست در مجموعه شیراز مترجم، در ماه‌های آینده مجدد به این بخش مراجعه فرمایید؛ با تشکر

OOPS...