خدمات زیرنویس

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات ترجمه متون

اگر ویدئویی دارید و قصد دارید تولید زیرنویس آن را برون سپاری نمایید مقاله زیر رابخوانید:

فواید داشتن زیرنویس برای محتوای ویدئویی

این که آیا شما ویدئویی جهت نمایش در صفحه نمایش بزرگ، تلویزیون، یک وب سایت یا یک شرکت دارید، و محتوای چند رسانه ای شما دارای زیرنویس باشد، به شما در رسیدن به مخاطبان گسترده تر کمک خواهد کرد. محتوای ویدئوی همراه با زیرنویس یا دوبله یکی از مراحل اصلی گسترش تجارت شما در سطح بین المللی است.

بر اساس تجربه کاری که گروه شیراز مترجم در زمینه خدمات زیرنویس دارد، برای ارتباط بین فرهنگی شیراز مترجم، با مترجمانی کار می کند که دارای سابقه در زمینه مربوطه باشند، شیراز مترجم میتواند در ایجاد زیرنویس در رابطه با ویدیوهای نهادی، مستندات، بازی های ویدئویی و ویدیوهای تجاری،ویدئوهای تبلیغاتی، فیلم ها و ... به شما کمک نماید.

 

خدمات ترجمه صوتی

ارائه خدمات ترجمه با کیفیت از محتوای سمعی و بصری (زیرنویس، صدای ضبط شده، محتوای تصویری یا صوتی و ...) برای همه انواع رسانه ها.


خدمات زیرنویس

ما کارهای زیرنویس چند زبانه را براساس نیازهای مشتریانمان انجام می دهیم:
• تهیه زیرنویس از متن آماده  (اسکریپت متناسب با متن)
• نشانگرهای زمانی (تهیه زیرنویس کاملا متناسب با متن شما)
• ترجمه زیرنویس های موجود
• سازگاری با ویدئو موجود


زیرنویس کردن یک محتوای ویدئویی فرقی ندارد که در چه زمینه ای باشد، اجازه می دهد تا بینندگان از زبان های دیگر نیز ارتباط بیشتری با کار شما برقرار کنند. این کار همچنین یک استراتژی خوب از لحاظ هزینه ها و زمان می باشد، و این یک راه عالی برای شروع تبلیغ شما در سطح بین المللی است.


نمایش زیرنویس در فیلمهای مستند، مصاحبه، فیلم های تبلیغاتی و ویدیوهای نهادی رایج است. در هر مورد به مخاطب کمک میکند سریعتر و راحت تر با موضوعی که شما قصد انتقال آن را دارید ارتباط برقرار نماید.

شیراز مترجم آماده است که هر گونه خدمات زیرنویس را به کمک مترجمان تخصصی و تکنسین های سمعی و بصری به شما ارائه نماید.