شرایط و قوانین مجموعه

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و سرویس‌های مجموعه شیراز مترجم

نکته: این گروه خدمات ترجمه غیر رسمی و غیر حقوقی نظیر ترجمه های کلاسی، ترجمه های دانشجویی، ترجمه مقالات دانشجویی، ترجمه فایل های صوتی و تایپ غیر رسمی فعالیت می کند.
 
قوانین و مقررات و حقوق مشتری
 
شیراز مترجم یک سیستم تمام اتوماتیک سفارش تایپ، ترجمه تخصصی، طراحی، طراحی وب سایت می باشد. شیراز مترجم با دارا بودن مترجمین خبره در تمامی زمینه های ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی و دیگر ربان ها نظیر عربی، فرانسوی، آلمانی و روسی میتواند متون شما را در کوتاهترین زمان، با حداقل قیمت و بالاترین کیفیت به انجام برساند.

بعد از ورود به سایت شیراز مترجم چه کاری باید انجام دهم؟

اگر به عنوان شخصی وارد شدید که قصد سفارش خدماتی را در سایت ما دارید کافیست بر روی قسمت ثبت سفارش در هر کجای سایت ما به راحتی کلیک کنید.

سپس وارد قسمت ثبت نام کوتاه میگردید.

بعد از وارد کردن اطلاعات لازم تنها کافیست برای ثبت سفارش خود بر روی دکمه ثبت سفارش جدید کلیک کنید و یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

ثبت سفارش ترجمه ، ثبت سفارش تایپ ، ثبت سفارش تولید محتوا، ثبت سفارش طراحی سایت

 

برای مثال فکر کنید شما بر روی قسمت ثبت سفارش ترجمه کلیک نموده اید:

در این قسمت زبان مبدا و مقصد را انتخاب کنید: مثلا اگر یک فایل انگلیسی دارید که میخواهید به فارسی ترجمه شود قسمت انگلیسی به فارسی را انتخاب کنید.

موضوع متن خود را انتخاب کنید.

نوع کار را انتخاب کنید: مثلا ترجمه بایستی از روی یک PDF صورت گیرد قسمت PDF را انتخاب کنید.

اگر کار یا سفارش شما دارای قسمت اضافی مانند رسم جدول ، ترجمه جدول ، ترجمه ممطالب داخل شکل ، رسم نمودار می باشد حتما در این قسمت آنها را علامت بزنید.

سپس اگر توضیحات خاصی برای سفارش شما وجود دارد آن را ذکر کنید.

و در نهایت اگر تاریخ خاصی برای تحویل کار شما وجود دارد آن را مشخص کنید، در صورتی که زمان خاصی برای دریافت کار ارسالی خود ندارید در این دو قسمت چیزی وارد نکنید، ما تضمین می کنیم که در اسرع وقت کار شما را تحویل دهیم.

و در آخر بر روی قسمت Choose file کلیک کرده فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی ثبت سفارش ترجمه کلیک کنید. (در این قسمت به علت آپلود شدن فایل شما ممکن است اندکی زمان بر باشد لطفا تا بارگزاری کامل صبور باشید).

اصلا نگران نباشید در این قسمت نیازی به پرداخت وجود ندارد.

اپراتور قسمت تایپ یا ترجمه یا طراحی و پژوهش فایل شما را بلافاصله پس از دریافت مورد بررسی قرار می دهد و حداکثر تا 15 دقیقه قیمت و زمان دریافت کار را به شما اعلام میکند. (این اعلام علاوه بر پنل شما به صورت ایمیل و پیام کوتاه نیز اطلاع رسانی میگردد)

پس از این قسمت شما مجددا با ورود به سایت و انجام پرداخت امن کار خود را در پروسه انجام قرار می دهید.

بلافاصله اپراتور شیراز مترجم کار شما را به متخصص مربوطه واگزار کرده و شما می توانید توسط تایم لاینی که همواره در بالای صفحه پنل شما قرار دارد از رویه انجام کار مطلع گردید.

در نهایت ما از شما به دلیل اعتماد به گروه تخصصی شیراز مترجم کمال تشکر را داریم.

 

قوانین و مقررات مربوط به مترجمین

تمامی مترجمین قبل از شروع کار مورد تست و آزمایش قرار میگیرند، در استخدام مترجم از نظر ما داشتن مدرک ملاک نیست بلکه کیفیت کار و سابقه شما در کار ترجمه مهم است، دوستان دقت کنید به کار ترجمه با استفاده از نرم افزار گوگل ترنسلیت هیچ مبلغی تعلق نمیگیرد ترجمه بایستی روان و با کیفیت بالا باشد زیرا شعار گروه شیراز مترجم کیفیت بالا و گارانتی 24 ساعته کیفیت می باشد، با توجه به استوار بودن کار ما مبنی بر ضمانت ترجمه و کیفیت بالا و تعهد مترجم بایستی تضمین کند که حتما کار ارائه شده را در زمان و موئد مقرر با بالاترین کیفیت تحویل خواهد داد.

برای استخدام مترجم ما سه گزینه را مد نظر قرار می دهیم: تسلط کامل به ترجمه، کیفیت بالای جمله بندی، تعهد

مترجم بایستی موارد ترجمه شده را با فونت ب نازنین 14 با فاصله خطوط 1.5 و Justify شده تحویل دهد جز مواردی که درخواست مشتری به طرق دیگری باشد که قبل از شروع کار به مترجم گفته می شود.

در صورت دارا نبودن کیفیت لازم کار، استفاده از نرم افزارهای ترجمه خودکار، عدم تعهد مترجم پس از استخدام مترجم پنل وی حذف شده و مبلغی به وی تعلق نمیگیرد.

در صورتی که در زمان تعیین شده کار تحویل داده نشود از حق الزحمه مترجم مقداری کسر خواهد شد و در نهایت پنل وی حذف شده و دیگر به وی کاری تعلق نخواهد گرفت. (در صورت عدم تعهد مترجم اگر مبلغی در حساب وی نیز باشد ضبط خواهد شد)