ترجمه رسمی نداریم!

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات ترجمه متون

ترجمه رسمی نداریم، ترجمه مدرک حتی به صورت غیر رسمی نیز نداریم، هیچ گونه مدرکی در شیراز مترجم برای هر نوع ترجمه ای (رسمی و غیر رسمی) دریافت نمیشود. این جمله ای است که روزانه ده ها بار نیاز است که برای مشتریان عزیر آن را تکرار کنیم با آنکه در عنوان سایت نیز به آن اشاره شده است. دوستان هیچ کدام از دارالترجمه های غیر حضوری اجازه و مجوز ترجمه مدارک شما را به صورت آنلاین چه تحت عنوان مدرک رسمی و چه غیر رسمی ندارند. ترجمه مدارک چه به صورت رسمی و چه به صورت غیر رسمی مسئولیتی سنگین است و چون خلاف قانون است هرگز تحت هیچ شرایطی ما این کار را انجام نخواهیم داد. برای ترجمه رسمی و غیر رسمی مدارک شما بایستی حتما اصل مدرک خود را یا حتی گواهی آن را در دست گرفته به دارالترجمه ها مراجعه کنید، یا حتی مدرک خود را برای آنها پست نمایید، مترجم رسمی مدرک شما را از روی اصل آن ترجمه خواهد کرد.

 

باید ها و نباید های ترجمه رسمی

مدارک به صورت رسمی تنها در دارالترجمه های حضوری که دارای مجوز ترجمه از دادگستری هستند قابل انجام است، برای اینکار شما بایستی اصل مدرک را به دست آنها برسانید و آنها با توجه به اصل مدرک شما ترجمه آن را انجام خواهند داد. ترجمه رسمی به هیچ عنوان به صورت آنلاین امکان پذیر نمی باشد. اگر دارالترجمه ای آنلاین مبادرت به ترجمه مدارک کند بدون شک دارای دفتر و مجوز از دادگستری برای ترجمه رسمی بوده است و این کار را با دریافت اصل مدرک شما انجام خواهد داد. مترجم رسمی در آزمونی نظیر آزمون وکالت که سالانه برگزار می گردد شرکت نموده است، و پس از قبولی در این آزمون به وی مهر و مجوز ترجمه رسمی از طرف دادگستری تعلق میگیرد.

 

در شیراز مترجم این کار انجام نمی شود

به طور کلی در شیراز مترجم هیچ مدرکی چه به صورت رسمی و چه به صورت غیر رسمی ترجمه نخواهند شد. بهتر است برای ترجمه مدارک خود به هر صورتی یعنی چه رسمی و چه غیر رسمی، به صورت حضوری به دارالترجمه های موجود در خیابان های در سطح شهر مراجعه نمایید. بدون شک با تلفن زدن به دارالترجمه های آنلاین وقت و زمان با ارزش خود را هدر خواهید داد پس از همان روز اول به فکر مراجعه به دارالترجمه های حضوری باشید. در شیراز مترجم ما آدرس هیچ کدام از این دارالترجمه ها را نداریم و با هیچ کدام در حال حاضر همکاری نمیکنیم. اما این دارالترجمه ها به وفور در سطح شهر موجودند.

 

خدمات شیراز مترجم

خدماتی که در شیراز مترجم ارائه می‌شود: تنها شامل ترجمه کتب، ترجمه مقالات، ترجمه کارهای دانشجویی، ترجمه نامه ها و تولید محتوا برای سایت های اینترنتی می باشد و هیچ گونه مدرکی در شیراز مترجم ترجمه نخواهند شد.
مدارکی نظیر شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی موقت، مدرک تحصیلی دائم، انواع گواهی، انواع قول نامه، انواع سند و ... تحت هیچ شرایطی نه به صورت رسمی و نه به صورت غیر رسمی در شیراز مترجم ترجمه نخواهند شد. کار ترجمه ما کاملا به صورت آنلاین است و هیچ گونه تحویل حضوری نداریم در نتیجه منطقی است که هیچگونه ترجمه رسمی و غیر رسمی مدارک نیز نداشته باشیم.