هزینه انواع کیفیت ترجمه

بروزرسانی:   بهمن   1400:: هزینه خدمات ترجمه متون

 گروه شیراز مترجم ارائه کننده انواع خدمات تایپ و ترجمه می باشد. همانطور که تمامی دوستان و مشتریان محترم در جریان زمان بر بودن و مشکل بودن کار ترجمه هستند، به طور حتم آگاهی دارند که کیفیت کار ترجمه متفاوت است، گروه شیراز مترجم اقدام به تقسیم بندی دوستان مترجم در کیفیت های گوناگون کرده است و به این منظور سه نوع کیفیت عادی، برنزی و طلایی تعریف کرده است. مشتریان محترم دقت کنید به هیچ وجه کلمه عادی به معنای بیکیفیت بودن کار نیست، تمامی مترجمین حتی دوستانی با مدرک تحصیلی دکتری قبل از شروع کار مورد تست قرارمیگیرند و پس از تایید کیفیت شروع به همکاری با ما خواهند کرد. بنابراین دقت کنید که در انتخاب کیفیت عادی هرگز تردید نداشته باشید.

برخی از دوستان تمایل دارند به علت مسائلی کار خود را زودتر از موئد تحویل بگیرند و بایستی آگاهی داشته باشند که مترجم به این منظور بایستی تنها بر روی کار آنها تمرکز کند و در این شرایط هزینه ترجمه برای زمان فوری افزایش خواهد یافت بنابراین سعی کنید تا جایی که ممکن است از زمان عادی استفاده کنید. نگران نباشید شیراز مترجم متعهد میگردد کار شما را در زمان تعیین شده تحویل دهد.

 

کیفیت عادی: کیفیت عادی به معنی بد بودن ترجمه نیست بلکه ترجمه به صورت معمول انجام می شود و از کیفیت معمول برخوردار است. بسته به نوع متن هر صفحه (250 لغتی) بین 7500 تا 15000 تومان محاسبه میگردد (بر حسب عمومی یا تخصصی بودن متن و تعداد صفحات).

 

کیفیت برنزی: در این روش ترجمه توسط مترجمین با سابقه کاری بیشتر انجام می شود و بعد از آن توسط مترجم دیگری مرور خواهد شد. بسته به نوع متن هر صفحه (250 لغتی) بین 14500 تا 20000 تومان محاسبه میگردد (بر حسب عمومی یا تخصصی بودن متن و تعداد صفحات).

 

کیفیت طلایی: توسط مترجمین با سابقه بالای سه سال کار ترجمه انجام می گردد، و سپس توسط مترجمین با مدرک لیسانس مترجمی خوانده می شود. بسته به نوع متن هر صفحه (250 لغتی) بین 21000 تا 28000 تومان محاسبه میگردد (بر حسب عمومی یا تخصصی بودن متن و تعداد صفحات). این ترجمه برای مولفین کتاب پیشنهاد می شود.

 

ترجمه عادی: در این حالت مترجم هر 2000 لغتی را بین 3 الی 5 روزه تحویل می دهد. و قیمت به طور معمول محاسبه میگردد.

 

ترجمه فوری: ترجمه در نصف زمان معمول انجام میگیرد و بین 30 الی 50 درصد بسته به زمان مورد نیاز شما قیمت افزایش می یابد. توجه کنید برای حفظ کیفیت گاهی ترجمه شما بین چند مترجم تقسیم خواهد شد. و توسط مترجم سر گروه کار در آخر برای حفظ هماهنگی مرور میگردد.

شیراز مترجم دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. و خدمات ترجمه تخصصی را ارائه میکند. و جزو دارالترجمه های دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. همچنین دارای درگاه پرداخت امن ایران کیش (بانک تجارت و صادرات) می باشد. بنابراین با خیال راحت سفارش خود را به گروه تخصصی شیراز مترجم بسپارید.