ترجمه مقاله

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات ترجمه متون

 

ترجمه مقاله دارای انواع گوناگونی است و دلایل مختلفی را دنبال میکند. گروه تخصصی شیرازمترجم تمامی خدمات ترجمه تخصصی مقالات انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی را برای مشتریان عزیز به نحو احسنت با بالاترین کیفیت، کمترین قیمت و کوتاهترین زمان با بکارگیری بهترین مترجمان با مدارک دانشگاهی انجام می دهد. قابل ذکر است قبل از شروع هر ترجمه ای از مترجم مربوطه تست کیفیت گرفته می شود و در صورت کافی بودن مهارت وی در ترجمه این متن این کار به وی سپرده میشود.

بزرگترین شعار شیراز مترجم تعهد در کار است بنابراین هرگز نترسید که کار شما را در موئد مقرر به شما نرسانیم شیراز مترجم به تعهد در کار و کیفیت بیش از هر مورد دیگری اهمیت قایل است.

1) ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی

الف- گاهی اساتید دانشگاه یک مقاله علمی را به عنوان کار کلاسی، قسمتی از نمره اصلی، قسمتی از نمره ای که به هر علتی دانشجو از دست داده را به دانشجو برای ترجمه میسپارند. در این موارد نه تنها بهتر است بلکه الزامی است اگر قصد دارید برای ترجمه این مقاله را برون سپاری کنید، جهت ترجمه تخصصی این مقاله را به یک شخص مسلط به زمان و هم رشته یا آشنا به رشته خود واگذار کنید شیراز مترجم با دارا بودن مترجمان فراوان و متخصص در تمامی رشته می تواند کار ترجمه مقالات تخصصی را به بهترین نحو انجام دهد. در این موارد در صورت کمبود وقت میتوانید از روش ترجمه فوری نیز استفاده کنید. اما این روش هزینه بیشتری در بر دارد.
ب- ترجمه مقالات تخصصی توسط حود دانشجو برای پایان نامه، نگارش مقالات، تحقیق در این موارد بهتر است اگر عجله ندارید از روش های فوری برای صرفه جویی در هزینه استفاده نکنید.

ثبت سفارش ترجمه


2. ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی

غالبا این مورد برای ثبت در همایشات خارجی یا مجلات علمی صورت میگیرد. با وجود اینکه هر نوع ترجمه ای نیازمند تسلط فوق العاده به زبان مبدا و مقصد دارد اما ترجمه فارسی به انگلیسی نیازمند تسلط جامع بر لغات و گرامر زبان انگلیسی دارد. ما به شما توصیه میکنیم برای این کار حتما از فارق التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری زبان بهره بگیرید چرا که اشنایی کافی با گرامر و لغات در طول دوران تحصیل خود کسب کرده اند. و در نهایت از اساتید و هم رشته ای های خود بخواهید مروری بر روی لغات تخصصی ترجمه شما داشته باشند. شیراز مترجم با دارا بودن تعداد بسیار زیاد مترجم با مدرک دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد سفارشات ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی را به بهترین نحو ممکن به انجام میرسانند.

ثبت سفارش ترجمه

 

شیراز مترجم دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. و خدمات ترجمه تخصصی را ارائه میکند. و جزو دارالترجمه های دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. همچنین دارای درگاه پرداخت امن ایران کیش (بانک تجارت و صادرات) می باشد. بنابراین با خیال راحت سفارش خود را به گروه تخصصی شیراز مترجم بسپارید.