ثبت سفارش تایپ حرفه‌ای

انجام سفارشات تایپ بصورت فوری و حرفه‌ای به همراه ویراستاری استاندارد

مجموعه شیراز مترجم با بهره‌گیری از برترین متخصصین و تایپیست‌های حرفه‌ای در تمامی زمینه‌ها و رشته‌های دانشگاهی پذیرای سفارشات شماست. تمامی سفارشات در بالاترین سطح کیفی و در کمترین زمان ممکن بصورت فوری آماده شده و به شما تحویل داده می‌شود. همچنین در شیراز مترجم بصورت کاملاً رایگان بر روی تمامی متون ویراستاری استاندارد نوشتاری لحاظ شده و متن نهایی بدون ایراد و مشکل به شما تحویل داده می‌شود. شیراز مترجم با ارائه مدت زمان 7 روز ضمانت و گارانتی کیفیت به شما این اطمینان را می‌دهد که سفارش شما در بالاترین سطح کیفی به شما تحویل داده شده و تمامی استانداردهای مربوطه در تایپ متون شما لحاظ خواهد شد. هزینه و قیمت تمام شده سفارشات تایپ در ادامه درج شده است که تمام مبالغ بسیار پایین‌تر از نرخ بازار و دیگر سایت‌ها می‌باشد.


سفارشات در سه وضعیت زمانی "عادی" و "فوری" و "انتخابی" به شما تحویل داده می‌شود. در صورت انتخاب زمان‌بندی عادی، ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که سفارش در سریع‌ترین حالت ممکن آماده شده و به شما تحویل داده شود، در صورت انتخاب زمان‌بندی فوری با توجه به حجم و نوع سفارش، کار بین چندین تایپیست متخصص تقسیم شده و در نصف زمان استاندارد کار به شما تحویل داده می‌شود، لازم به ذکر است که در این حالت هزینه سفارش با توجه به حجم و نوع، بین 40 الی 60 درصد افزایش می‌یابد؛ در صورت انتخاب گزینه زمان‌بندی انتخابی می‌توانید تاریخ و ساعت مورد نظر جهت تحویل سفارش را انتخاب فرمایید تا سفارش در زمان مورد نظر شما تحویل داده شود. توجه داشته باشید که در این حالت باید ساعت و تاریخ را انتخاب فرمایید، در صورت عدم انتخاب ساعت، بصورت پیش‌فرض توسط سیستم ساعت 24:00 در نظر گرفته شده و درج می‌گردد.

در حالت ثبت سفارش با زمان‌بندی انتخابی، با توجه به حجم و نوع سفارش و زمان تحویل انتخاب شده توسط شما، هزینه ممکن است بین 40 الی 60 درصد افزایش یابد که این افزایش قیمت در شرایط تحویل در مدت زمان کم و بصورت فوری می‌باشد، که در این حالت مجموعه شیراز مترجم سفارش را جهت ارائه فوری بین چندین تایپیست متخصص تقسیم کرده و در نهایت فایل نهایی توسط کارشناس مجموعه ارزیابی و تأیید شده و به شما تحویل داده می‌شود. لازم به ذکر است که پس از بررسی و تعیین قیمت شدن، در صورت داشتن تأخیر در پرداخت هزینه سفارش، مدت زمان تأخیر بصورت خودکار توسط سیستم محاسبه شده و به زمان انتخابی شما اضافه می‌گردد. بنابراین در صورت تمایل به دریافت بموقع سفارشات، به محض تعیین قیمت شدن سفارش، هزینه را پرداخت نمایید.


انجام سفارشات تایپ بصورت استاندارد و طبق تعرفه و مصوبه صنفی انجام شده و تحویل در اندازه برگ استاندارد "A4" و با فونت "ب‌نازنین 14" و فاصله خطوط و حاشیه استاندارد نرم‌افزار ورد می‌باشد. توجه داشته باشید که کار بصورت فایل با پسوند .docx در سفارشات ورد و با پسوند .xlsx در سفارشات اکسل و نیز با پسوند .pptx در سفارشات پاورپوینت به شما تحویل داده می‌شود.

خدمات اضافه مانند ترسیم اشکال و نمودار و جداول و یا برش زدن تصاویر و اشکال و نمودار و قرار دادن آن در متن، شامل هزینه اضافه خواهد شد که به هزینه کل سفارش شما اضافه می‌گردد. همچنین در نظر داشته باشید که تمامی قیمت‌های خدمات در شیراز مترجم طبق تعرفه صنفی بوده و حتی از تعرفه استاندارد نیز پایین‌تر در نظر گرفته شده است. هزینه تایپ فرمول و فرمول نویسی بر اساس تعداد و حجم و نوع فرمول‌ها محاسبه می‌گردد. هزینه خدمات ویراستاری و صفحه‌آرایی و ویرایش متون و نیز قالب‌بندی طبق نمونه‌های دانشگاهی یا مقالات و ... شامل هزینه اضافه است.


پس از ثبت سفارش، می‌توانید سفارش خود را از طریق پنل کاربری خود مشاهده و مدیریت فرمایید. لازم به ذکر است که پروسه بررسی و تعیین قیمت شدن سفارشات توسط کارشناسان شیراز مترجم، بین 15 الی 30 دقیقه طول می‌کشد و پس از آن سفارش شما تعیین قیمت شده و مراتب از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌گردد و می‌توانید از طریق پنل کاربری خود سفارش را مشاهده کرده و در صورت تمایل به انجام، هزینه سفارش را از طریق درگاه‌های بانکی مجموعه پرداخت نمایید تا پروسه انجام سفارش شما شروع گردد. مدت زمان انجام سفارش که در سایت درج شده یا در زمان بررسی و تعیین قیمت به شما ارائه می‌گردد، از لحظه پرداخت کل هزینه سفارش شروع خواهد شد. سفارشات بدون پرداخت به هیچ عنوان شروع نشده و انجام نمی‌گردند.

سفارشاتی که حداکثر مدت زمان 48 ساعت از صدور فاکتور هزینه آنها گذشته باشد اما پرداخت نشده باشند، بصورت خودکار کنسل می‌شوند. همچنین در نظر داشته باشید که پس از اتمام پروسه انجام سفارش، مراتب از طریق ایمیل یا پیامک به شما اطلاع رسانی شده و در بخش مدیریت سفارش در داخل پنل کاربری خود، می‌توانید کار انجام شده را دریافت و دانلود نمایید. در نظر داشته باشید که بدلیل رعایت نکات امنیتی، فایل‌های خام اولیه و همچنین فایل نهایی سفارش انجام شده، حداکثر به مدت 30 روز در سایت باقی مانده و قابل دریافت و دانلود می‌باشد و پس از این زمان، فایل‌ها بصورت خودکار حذف خواهند شد، تمامی مسئولیت ناشی از عدم دریافت فایل در این مدت زمان یک ماهه پس از تحویل سفارش و یا از دست دادن فایل و ... بر عهده مشتری بوده و شیراز مترجم هیچ گونه مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.

مشاهده ادامه توضیحات
.:: لیست قیمت و خدمات تایپ ::.

ثبت سفارش تایپ :


ثبت سفارشات تنها برای کاربران سایت در دسترس می‌باشد؛ در صورتی که عضو سایت هستید، به پنل کاربری خود وارد شده و در غیر این صورت از طریق فرم عضویت، یک حساب کاربری ایجاد کنید.

OOPS...

نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید؟