تایپ متون به سایر زبان‌ها

بروزرسانی:   تیر   1401:: هزینه تایپ، اکسل، پاورپوینت

تعرفه و هزینه تایپ متون به زبان فارسی و نیز تعرفه و هزینه تایپ متون به زبان انگلیسی بصورت مجزا تعریف شده است؛ در این قسمت هزینه تایپ سایر زبان‌ها و خدمات ارائه شده؛ هر برگ استاندارد طبق فرمت اتحادیه صنفی شامل 250 لغت (200 تا 300 لغت) و یا 18 خط در هر صفحه می‌باشد. تایپ زبان عربی با فونت B Nazanin و تایپ سایر زبان‌ها با فونت Times New Roman با اندازه فونت 16 پیکسل، فاصله خطوط 1.5 و اندازه صفحه A4 و حاشیه صفحه حالت نرمال ورد می‌باشد.

هزینه سفارشات تایپ سایر زبان‌ها توسط کارشناس مجموعه در زمان تعیین قیمت سفارشات تعیین و برآورد می‌شود؛ بنابران جهت اطلاع از هزینه، سفارش خود را ثبت نمایید تا بررسی و تعیین قیمت گردد.


در مجموعه شیراز مترجم بر روی تمامی سفارشات تایپ، بصورت کاملاً رایگان ویراستاری استاندارد انجام می‌شود. در صورتی که تعداد سفارشات تمام شده شما در پنل شیراز مترجم زیاد باشد، بر روی هزینه سفارش شما تخفیف اعمال خواهد شد. همچنین در زمان پرداخت، بر روی فاکتور سفارشات می‌توانید از کدهای تخفیفی که از سمت شیراز مترجم به کاربران دائم اهدا می‌شود استفاده نمایید. توجه داشته باشید که سفارشات توسط کارشناسان بررسی شده و بر اساس برآورد تخمینی سفارشات و حجم کار نهایی تعیین قیمت می‌شوند نه تعداد فایل‌ها اولیه ارسال شده.


جهت اطلاع از هزینه دقیق سفارش، ابتدا به پنل کاربری خود وارد شوید و یا در صورتی که هنوز عضو سایت نیستید، از بخش عضویت در سایت جهت ایجاد حساب کاربری اقدام فرمایید. سپس سفارش خود را ثبت نمایید. حداکثر 30 دقیقه پس از ثبت سفارش، توسط کارشناسان مجموعه سفارش شما بررسی و تعیین قیمت می‌شود. قیمتی که ارائه می‌شود قیمت نهایی سفارش بوده و پس از پرداخت هزینه، پروسه تایپ سفارش شما شروع شده و پس از اتمام به شما تحویل داده می‌شود. توجه داشته باشید که زمان تحویل سفارشات در حالت ثبت سفارش با زمان‌بندی عادی، مطابق زمان مندرج در جدول فوق است، زمان تحویل سفارشات در حالت ثبت سفارش با زمان‌بندی فوری، معادل نصف زمان مندرج در جدول فوق است اما هزینه در حالت فوری افزایش می‌یابد.


مواردی که باعث افزایش هزینه سفارشات تایپ می‌شوند به شرح زیر می‌باشند، لازم به ذکر است که با توجه به رعایت هزینه سفارشات و طبق تعرفه اتحادیه، مبلغ این موارد در تمام سفارشات یکسان بوده و بر اساس زمان‌بندی، مبلغ هزینه آنها تغییری نمی‌کند. (لیست زیر مربوط به موارد افزایش هزینه سفارشات تایپ سایر زبان‌ها می‌باشد)

عنوان / توضیح موارد افزایش قیمتهزینه به ازای هر برگ
کیفیت تصویرکیفیت متوسط500تومان
کیفیت پایین750تومان
تایپ از روی دست نوشتهدست‌خط خوبخوانا و غیر نستعلیق500تومان
دست‌خط معمولی750تومان
دست‌خط بدکلمات کشیده / نستعلیق1000تومان
لغت خارجی در متن هر صفحهحداکثر 15 موردفارسی
هر 5 مورد500تومان
انگلیسی
هر 5 مورد750تومان
سایرهر 5 مورد1000تومان
زمینه موضوعی متنعمومیبدون هزینه اضافه
تخصصی500تومان
فوق‌تخصصیمکانیک، روانشناسی، پزشکی، فقه و ...750تومان
تایپ و ترسیم سربرگ / تایپ پاورقیبین1000تا5000تومان
فرمت بندی اصلی شامل بولد، ایتالیک، پاراگراف بندی، عنوان، فاصله و ...بدون هزینه اضافه
تایپ و ترسیم جداول: با توجه به نوع و حجمهر مورد1000تا15000تومان
تایپ و ترسیم اشکال و آرت: با توجه به نوع و حجمهر مورد3500تا25000تومان
فقط برش و جایگذاری در متنبصورت عکس با ادیت استانداردجدولهر مورد1000تومان
شکل و آرتهر مورد1000تومان
تصویرهر مورد500تومان
نمودارهر مورد1000تومان
فرمولهر مورد500تومان
شماره گذاری جدول، نمودار، تصویر، شکل و آرتهر مورد350تومان
ارسال فایل سفارش حجیم یا ارسال در شبکه‌های اجتماعیهر 25 مگابایت1500تومان
فرمول نویسی و تایپ فرمولتعرفه خدمات فرمول‌نویسی
قالب بندی، فهرست‌نویسی، ویراستاری
صفحه آرایی استاندارد / دانشگاهی / مقاله
ویراستاری، صفحه‌آرایی، قالب‌بندی