شرایط و قوانین استخدام

شرایط و قوانین استخدام کارمند غیرحضوری و کار در منزل در مجموعه شیراز مترجم

سایت شیراز مترجم از سال 1394 شروع به کار کرده است و تا به امروز با کمک مترجمین فرهیخته از سراسر ایران پابرجا بوده است. ما همواره از مترجمین خبره دعوت به عمل می آوریم تا با ما شروع به همکاری کنند. فعالیت در زمینه ترجمه به صورت غیر حضوری می باشد. مترجم تنها بایستی تضمین کند که کار با کیفیت را در زمان دقیق تعیین شده تحویل می دهد. ما در تمامی زمینه ها به خصوص زمینه های تخصصی نیاز به مترجم داریم. لطفا در صورتی که با کمک ابزارهایی نظیر گوگل ترانسلیت کار ترجمه را انجام میدهید ابدا فرم زیر را تکمیل ننمایید.

استخدام مترجم دورکار
مترجم دورکار و یا مترجم غیرحضوری فردی است که دارای دانش کافی برای انجام کار ترجمه عمومی و یا ترجمه تخصصی را داشته باشد. مترجم دورکار کار ترجمه پروژه ای را اخذ مینماید، کار را به نحو احسنت و در زمان تعیین شده تحویل داده و در زمان تعیین شده هزینه مشخص شده از پیش را دریافت می نماید. مترجم فریلنسر امروزه در سراسر دینا یکی از شغل های محبوب و پر طرفدار می باشد.

روش استخدام

1. برای شروع کار مترجم فرم زیر را تکمیل می نماید.

2. بعد از مدتی ظرف 7 الی 30 روز همکاران ما فرم را دقیق بررسی میکنند و برای شما پنل ایجاد میکنند (برای 99 درصد مترجمین در صورت تکمیا صحیح فرم پنل کاربری ایجاد میگردد.)
3. به شما پیامکی مبنی بر عضویت در گروه های اطلاع رسانی از وضعیت سفارشات جدید در واتساپ و تلگرام ارسال میگردد الزاما بایستی در یکی از گروه ها عضو شوید.
4. اصلی ترین مرحله کار این مورد می باشد. شما بایستی در آزمون تخصصی سایت ما شرکت کنید و نمره ای بین 70 الی 100 اخذ نمایید تا بتوانیم همکاری خود را آغاز نماییم.
5. کارها از طریق گروه "همکاران شیراز مترجم" اطلاع رسانی میگردد، شما برای اخذ آن پیام میفرستید بر حسب سرعت درخواست اخذ و سوابق مترجم و نمره کار واگذار میگردد. کار از طریق همان شبکه اجتماعی یا سایت خودمان به فرد گیرنده تحویل داده میشود.
6. شما کار را انجام داده و در زمان تعیین شده تحویل می دهید. (کار دارای گارانتی کیفیت می باشد در صورت وجود مشکل ویرایش میکنید)
7. ماهیانه یک بار با مترجمین تسویه حساب صورت میگیرد.