خدمات تخصصی ترجمه

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات ترجمه متون

 

شیراز مترجم با دارا بودن صدها مترجم تخصصی آماده ارائه خدمات ترجمه در زمینه ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی به تمامی هموطنان عزیز می باشد.

چرا شیراز مترجم:

دارا بودن بانک کاملی از مترجمین سبب میگردد ترجمه شما به صورت تخصصی ترجمه شود.

دارا بودن همکارانی با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری مترجمی زبان انگلیسی.

دارا بودن مترجمینی در رشته های تخصصی مهندسی و علوم پایه و پزشکی وغیره.

دارا بودن سرعت بالا : اگر سفارشی دارید که دارای حجم بالایی می باشد و آن را در زمان اندکی لازم دارید کار خود را به دست متخصصان شیراز مترجم بسپارید.

آیا ممکن است کار تا زمان تعیین شده به ما باز نگردد؟

خیر اولین شعار شیراز مترجم تعهد به مشتری است، تعریف تعهد در گروه ما تحویل سفارش تایپ یا ترجمه در زمان تعیین شده با کیفیت بالا می باشد. اگر مترجمی با ما خلف وعده کند و کار را در موئد مقرر نرساند وی از گروه حذف می شود و کار شما بلافاصله به شخص دیگری سپرده می شود تا در زمان تعیین شده تحویل مشتری گردد.

دارا بودن کیفیت بالا : هیچ نگران کیفیت کار خود نباشید تمامی مترجمین استخدام شده دارای مدارک تحصیلی بالا و دانشگاهی می باشند. قبل از سپردن کار شما به مترجم ابتدا از وی یک پاراگراف تست از خود متن شما گرفته می شود در صورت دارا بودن کیفیت لازم کار به وی سپرده می شود.

           سفارشات انجام شده توسط شیراز مترجم دارای گارانتی 24 ساعته می باشد!

                            گارانتی 24 ساعته یعنی چی؟

یعنی تا 24 ساعت بعد از تحویل سفارش انجام شده به شما، شما حق دارید که فایل را مورد بررسی قرار داده و از کیفیت کار ما را مطلع سازید. ما تا قبل از 24 ساعت هزینه کار را به مترجم تحویل نمی دهیم تا مطمئن گردیم کار وی از کیفیت لازم برخوردار بوده است. اگر کار با مشکلی مواجه بود به مترجم بازگردانده می شود تا ویرایشات لازم اعمال گردد. 

قیمت بالا: نگران قیمت بالای کارهای ترجمه هستید؟ آیا برای یک متن 10 صفحه ای به شما قیمت های نجومی داده شده؟ نگران نباشید شیراز مترجم دارای استانداردی برای تعیین قیمت سفارش شما می باشد و هرگز قیمت های نجومی را برای کار به شما پیشنهاد نمی کند.

و همچنین اگر تنها قصد دارید بدون سفارش دادن قیمت و هزینه کار و سفارش خود را جویا گردید تنها لازم است از طریق صفحه اصلی سایت سمت راست در قسمت محاسبه هزینه ترجمه با وارد کردن تعداد لغات فایل خود قیمت آن را جویا شوید!

چگونه تعداد لغت متن خود را بفهمیم: کافی است متن خود را در یک فایل ورد کپی کرده پس از کپی کامل در پایین قسمت سمت چپ صفحه ورد تعداد لغات متن شما نشان داده می شود.

شیراز مترجم دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. و خدمات ترجمه تخصصی را ارائه میکند. و جزو دارالترجمه های دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. همچنین دارای درگاه پرداخت امن ایران کیش (بانک تجارت و صادرات) می باشد. بنابراین با خیال راحت سفارش خود را به گروه تخصصی شیراز مترجم بسپارید.