خدمات ترجمه موازی

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات ترجمه متون

ترجمه موازی
شیراز مترجم ارائه کننده خدمات تخصصی در شرایط متعددی از ترجمه موازی استفاده می نماید.

ترجمه موازی یا هماهنگ چیست؟
ترجمه موازی یا هماهنگ یعنی متن توسط چند مترجم به صورت همزمان تحویل گردد.

نکته: اینکه ترجمه به صورت موازی انجام.گیرد قبل از شروع کار ترجمه از مشتری کسب اجازه میگردد.

چه زمانی ترجمه موازی صورت میگیرد؟
زمانی که فرد ترجمه ای بالای ده هزار لغت را به صورت فوری ثبت میکند.

زمانی که فرد ترجمه را به صورت فوری ثبت نکند اما ترجمه دارای بیش از بیست هزار لغت باشد و مشتری ترجیح دهد ان را زودتر تحویل گیرد.

زمانی که فردی ترجمه کتابی را زیر یک ماه لازم دارد.

زمانی که فرد متون متعددی را برای تولید محتوا ثبت میکند. (این روش به خصوص برای وب مستر ها به دلایل زیادی که در این مطلب نمیگنجد مفید است).

آیا برای ترجمه موازی بایستی مبلغی پرداخت کنم؟
با اینکه در ترجمه معمولی ترجمه تنها به دست یک نفر سپرده میشود و پس از موعد تعیین شده از وی تحویل گرفته میشود و پس از  مرور به مشتری تحویل میگردد، اما در ترجمه موازی زحمت کار چند برابر میشود و این مراحل به تعداد مترجمان چند برابر میگردد، پاسخ خیر است،جز اینکه ترجمه فوری ثبت کرده باشید. ما به شما توصیه میکنیم ترجمه خود را فوری ثبت نکنید ما در کوتاهترین زمان ترجمه را به شما تحویل می دهیم. و هزینه اضافی نیز برای ترجمه موازی از شما اخذ نخواهیم کرد.
با اینکه ترجمه موازی یعنی چند تحویل کار به جای یک تحویل، چند نظارت به جای یک نظارت، وابسته شدن تعهد کار به چند نفر، در نهایت اخذ کار از چند نفر و نظارت چند گانه بر سفارش و همچنین افزوده شدن کارهای حسابداری باز هم ترجمه موازی جزو خدمات رایگان گروه تخصصی شیراز مترجم میباشد.
فراموش نکنید ترجمه موازی باعث کارآفرینی برای افراد بیشتری میگردد در شیراز مترجم، در یک سفارش با دخیل شدن چند مترجم باعث می شود هر چند به عنوان شغل دوم یا پاره وقت اما مترجمان بیشتری به کار مشغول گردند.

در نهایت امیدواریم این مطلب در انتخاب شرکت خدمات ترجمه و دارالترجمه معتبر برای ترجمه متون شما یاری کند. سعی کنید در امر انتخاب شرکت خدمات ترجمه همواره دو مطلب را مورد توجه قرار دهید.

1) کیفیت کار شرکت دارالترجمه

2) تعهد کار شرکتی که قرار است کار ترجمه را به آن بسپارید.

 

سعی کنید تا حد توان به صورت شخصی کار را به مترجمی که نمیشناسید واگذار نکنید. شیراز مترجم دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. و خدمات ترجمه تخصصی را ارائه میکند. و جزو دارالترجمه های دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. همچنین دارای درگاه پرداخت امن ایران کیش (بانک تجارت و صادرات) می باشد. بنابراین با خیال راحت سفارش خود را به گروه تخصصی شیراز مترجم بسپارید.