ترجمه کتاب

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات ترجمه متون

 

گروه تخصصی ترجمه و تایپ شیراز مترجم، ترجمه کتاب را به بهترین نحو ممکن برای مشتریان عزیز انجام می دهد، اگر شما نگران این هستید که کتاب شما با سلیقه شما هماهنگ نباشد، مشکل خود را به شیراز مترجم بسپارید. ما با دارا بودن بانک بزرگی از مترجمین از سراسر ایران در تمامی رشته ها شما را در این امر یاری خواهیم رساند.

و کار شما را به دست مترجم یا مترجم های مورد نظر می سپاریم. برای ترجمه کتاب بسته به موقعیت شما شیراز مترجم پیشنهادات متعددی برای شما دارد.

اگر شما وقت کافی برای ترجمه یک کتاب دارید ما به راحتی می توانیم پس از ثبت کار توسط شما و پیش پرداخت ابتدا یک پاراگراف از کار شما را به چند مترجم واگذار کنیم و پاراگراف را تقدیم شما کنیم تا شا کیفیت مورد نظر و همچنین مترجم منتخب خود را برگزینید.

اگر شما وقت کمی برای ترجمه یک کتاب دارید ما می توانیم کار شما را به دست چند مترجم بسپاریم و سپس توسط یک ناظر بر روی کار شما نظارت گردد.

شیراز مترجم انتخاب های وسیعی برای مشتریان عزیز قرار داده است اولین آنها کیفیت عادی و قیمت عادی می باشد و سفارش شما مانند دیگر کارهای موجود بر روی سایت روند طبیعی خود را طی میکند.

زمان عادی مربوط به زمان استاندارد تعیین شده توسط صنف برای ترجمه این مقدار صفحه می باشد.

زمان فوری: برای مشتریانی است که برای تحویل گرفتن کار خود عجله دارند در این موارد بسته به کاسته شدن زمان بین 30 الی 50 درصد هزینه کار شما افزایش می یابد.

 

کیفیت عادی: کیفیت عادی از کیفیت بالایی برخوردار است و ما همیشه به افراد توصیه می کنیم برای کاهش هزینه های خود در کار ترجمه از این روش استفاده کنند.

کیفیت برنزی: در کیفیت برنزی کار شما به مترجمین با تجربه تر و تنها با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری سپرده می شود و توجه کنید این ترجمه نسب به ترجمه عادی دارای قیمت بالاتری می باشد.

ترجمه طلایی: در ترجمه طلایی علاوه بر اینکه ترجمه شما به دست مترجمان با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری سپرده می شود کار شما توسط ناظر مجدد خوانده و جمله بندی ها ویرایش میگردد و هزینه این کار از دو روش قبلی بیشتر است.

همین الان سفارش ترجمه کتاب خود را ثبت کنید. ظرف 20 دقیقه سفارش شما تعیین قیمت میگردد در صورتی که برای پرداخت هزینه دچار مشکل هستید سفارش قابلیت قسط بندی دارد.

شیراز مترجم دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. و خدمات ترجمه تخصصی را ارائه میکند. و جزو دارالترجمه های دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. همچنین دارای درگاه پرداخت امن ایران کیش (بانک تجارت و صادرات) می باشد. بنابراین با خیال راحت سفارش خود را به گروه تخصصی شیراز مترجم بسپارید.

 

برای مشاوره رایگان در امر ترجمه کتاب با شماره 09354738086 تماس حاصل فرمائید.

 

ثبت سفارش ترجمه کتاب