ترجمه فوری را بدون پرداخت هزینه ترجمه فوری تحویل بگیرید!

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات ترجمه متون

ترجمه فوری را بدون پرداخت هزینه ترجمه فوری تحویل بگیرید! ممکن است با دیدن این عنوان دچار شک و تردید شوید که این مورد آیا حقیقت دارد یا خیر! باید خدمت شما عرض کنیم که بله حقیقت دارد اما در صورتی که شما کلمه فوری را در سفارش خود ثبت نکنید.

باز ممکن است با گفتن این جمله بیشتر تعجب شما را برانگیخته باشیم اما بگذارید بیشتر برای شما توضیح دهیم. بسیاری از سایت های اینترنتی داشتن یک سایت برای اخذ کارهای ترجمه را به عنوان شغل دوم خود دارند اما شیراز مترجم برای تمام کارکنان آن شغل اصلی است، پس فراموش نکنید شما و کار شما اولویت ما است.

سوال: چه فرایندی هنگام ثبت سفارش من صورت میگیرد اگر من برای ترجمه ام عجله داشته باشم اما نخواهم هزینه گزاف ترجمه فوری را پرداخت کنم؟!

سوال: استادم به من 30 صفحه ترجمه داده است اما چون دانشجو هستم نمیتوانم از پس هزینه های گزاف دارالترجمه ها بر بیام و عجله هم دارم؟

 جواب تمامی سوالات:

وقتی شما یک سفارش ترجمه ثبت میکنید معمولا در تمام دارالترجمه ها این اتفاق رخ می دهد که ترجمه به دست یک مترجم سپرده می شود و بعد از ترجمه به شما تحویل داده می شود اما روش ما فرق دارد، وقتی شما یک ترجمه بالای 20 هزار لغت به ما می دهید ما یک سوال از شما میپرسیم (آیا دوست دارید ترجمه شما به صورت موازی، هماهنگ (یا به نحوی که ترجمه دست چند مترجم سپرده شود) انجام گیرد؟) پس از دریافت پاسخ بله از جانب شما کار ما شروع می شود!

شیراز مترجم دارای یک انجمن از مترجمان خبره است، ما همواره از طریق شبکه های اجتماعی با آنها در ارتباطیم، روش کار ما با دیگران فرق دارد کار بر روی سایت قرارنمیگیرد تا هر مترجمی زودتر رسید آن را بردارد!!

ما برای هر ترجمه از تمام مترجمین همکار تست میگیریم!

با صحبت کردن اطمینان حاصل میکنیم که مترجم می تواند در زمان تعیین شده کار را تحویل دهد!

مترجمین تازه کار هرگز کارهای تخصصی را دریافت نمیکنند حتی اگر دکتری زبان داشته باشند ابتدا باید مدتی در زمینه تولید محتوای سایت ها با ما فعالیت کنند و پس از اطمینان از کیفیت و تعهد آنان می توانند وارد گروه مترجمان اختصاصی شوند.

همه مترجمان امتیاز بندی (مثبت و منفی) دارند.

کار ترانسلیتی از نظر ما یعنی اخراج مترجم...

و خلاصه امر اینکه حتی یک کتاب با تقسیم بین چند مترجم در عرض کمتر از 10 روز تحویل مشتری داده می شود!

 

امیدوارم توضیحات بالا کمک کند تا شما بتوانید به راحتی به گروه ما اعتماد کنید. شیراز مترجم دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. و خدمات ترجمه تخصصی را ارائه میکند. و جزو دارالترجمه های دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. همچنین دارای درگاه پرداخت امن ایران کیش (بانک تجارت و صادرات) می باشد. بنابراین با خیال راحت سفارش خود را به گروه تخصصی شیراز مترجم بسپارید.