تبلیغات در شیراز مترجم

تبلیغات با قیمت مناسب و با تضمین بهترین بازدهی در مجموعه شیراز مترجم

در شیراز مترجم دو نوع تبلیغات پذیرفته می‌شود، که هر کدام بازخورد متفاوت و ویژگی‌های متفاوتی دارند؛ حالت اول بصورت پست ثابت در بخش وبلاگ و آموزش هست؛ این نوع تبلیغ مختص وب‌سایت و یا اپلیکیشن‌های موبایل است که بصورت یک پست ثابت با طول متن بین 700 تا 1000 لغت و حداکثر 3 تصویر در متن یا یک ویدئو ثبت و منتشر می‌گردد. لازم به ذکر است که این پست بصورت دائم بوده و حذف نخواهد شد. بدیهی است که بخش کامنت و نظرات در مطلب مورد نظر بسته است و کاربران نمی‌توانند برای آن پست کامنت و نظرات ثبت کنند.

نوع دوم تبلیغات بنری است که در سه موقعیت در سایت درج شده و نمایش داده می‌شوند و هر موقعیت مشخصات و ویژگی‌های مختص به خود را دارد؛ تمامی تبلیغات بنری در مجموعه شیراز مترجم شامل تصویر و عنوان و لینک می‌باشند که لینک بصورت noreferrer ثبت می‌گردد؛ در زیر خصوصیات و ویژگی‌های هر موقعیت شرح داده شده است:

1- موقعیت اول: نمایش بنر در اسلایدر اصلی سایت در صفحه اصلی در بالاترین قسمت سایت؛ بنرهای تبلیغاتی در این موقعیت با اندازه 1200 در 450 پیکسل و فقط با فرمت JPG ثبت شده و نمایش داده می‌شوند و تصویر تبلیغ باید بصورت تصویر ثابت و غیر متحرک باشد. موقعیت تبلیغ بصورت چرخشی بین اسلایدها خواهد بود اما به عنوان اسلاید اول ثبت نمی‌گردد. اسلایدر بصورت خودکار در فواصل زمانی 2.5 ثانیه چرخش دارد و اسلاید بعد نمایش داده می‌شود.

2- موقعیت دوم: نمایش بنر کوچک در کنار/زیر اسلایدر اصلی سایت در صفحه اصلی در بالای سایت؛ بنرهای تبلیغاتی در این موقعیت با اندازه 360 در 200 پیکسل بوده و در این موقعیت هر سه فرمت JPG و PNG و تصاویر متحرک GIF پشتیبانی می‌شود. از پذیرش تبلیغات بصورت فلش و ... معذوریم. توجه داشته باشید که تصاویر در این موقعیت شامل عنوان بصورت ویژگی title و لینک بصورت noreferrer می‌باشند.

3- موقعیت سوم: نمایش بنر چسبان در سایدبار (منوی عمودی) در بخش نمایش مطالب وبلاگ و آموزش؛ این بنر بصورت مربعی با اندازه 300 در 300 پیکسل و با پشتیبانی از هر سه فرمت JPG و PNG و GIF درج شده و نمایش داده می‌شود. از مزایای این موقعیت، نمایش بنر بصورت چسبان به صفحه در هنگام اسکرول کردن در اندازه دسکتاپ و تبلت می‌باشد. بنابراین کاربران در هنگام مطالعه مطلب، تبلیغ را در کنار صفحه مشاهده می‌کنند. از دیگر مزایای این موقعیت، نمایش عنوان تبلیغ بصورت تولتیپ می‌باشد و زمانی‌که نشانگر ماوس روی تبلیغ قرار بگیرد عنوان در یک باکس رنگی در بالای تبلیغ نمایش داده می‌شد. توجه داشته باشید که در اندازه موبایل، تبلیغ به انتهای صفحه منتقل می‌گردد.


نکات قابل توجه:

در صورتی که در هر یک از موقعیت‌ها بیش از یک تبلیغ بنری فعال وجود داشته باشد، با هر مرتبه رفرش شدن صفحه، توسط سیستم یکی از تبلیغات بارگزاری شده و نمایش داده می‌شود؛ سیستم به نوعی برنامه‌ریزی شده که بصورت منصفانه تمام تبلیغات بارگزاری شده و نمایش داده شود.

در هر دوره ثبت یا تمدید تبلیغ، در صورت نیاز تنها یک مرتبه ویرایش تصویر یا عنوان یا لینک انجام می‌گردد. در نظر داشته باشید که پس از ثبت تنها یکی از این مشخصات ویرایش می‌شود. و تغییر مورد نظر نباید بصورتی باشد که هدف تبلیغ تغییر پیدا کند. دوره ثبت یا تمدید تبلیغات با توجه به موقعیت زمان‌بندی متفاوت هفتگی یا ماهانه دارند.

پس از اتمام زمان اعتبار در صورت عدم تمدید، تبلیغ بصورت خودکار از سایت برداشته می‌شود اما به مدت یک ماه پس از آن قابل تمدید خواهد بود و اطلاعات و تا انتهای زمان مهلت تمدید، اطلاعات و تصویر حذف نخواهد شد.

تبلیغاتی که اهانت آمیز باشد یا خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد پذیرفته نمی‌شوند. همچنین در موقعیت‌های دوم و سوم در صورت ارائه بنر متحرک، بنر تبلیغاتی شما نباید به نوعی آزاد دهنده باشد و باید بصورت مناسب طراحی شده باشد.

پس از ثبت تبلیغ، در صورت لزوم به کنسل کردن تبلیغ، از زمان ثبت تا یک سوم مدت زمان نمایش تبلیغ اگر گذشته باشد، نیمی از مبلغ هزینه برگشت داده خواهد شد و در صورتی که بیش از یک سوم زمان گذشته باشد، کنسل کردن تبلیغ بدون استرداد وجه پرداختی خواهد بود.

در راستای افزایش رضایت کاربران، در تمدیدهای دوره سوم به بعد تخفیفی بر روی هزینه تبلیغ اعمال خواهد شد که میزان آن توسط مدیریت تعیین می‌گردد. همچنین برای افرادی که بیش از دو بنر تبلیغاتی متفاوت بصورت هم‌زمان ثبت کنند، میزان تخفیفی در نظر گرفته شده است.


جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه و ثبت سفارش تبلیغات، با ایمیل یا شماره زیر در ارتباط باشید:

09354738086

info@shirazmotarjem.ir