تولید محتوای حرفه ای

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات تولید محتوای سایت

این روزها بازار کار تولید محتوا بسیار گرم شده است هر فردی با هر سطح سوادی دوست دارد وارد این کار شود اما بایستی بدانید این کا شاید نه بیشتر از طراحی سایت اما در حد همان کار تخصصی است. اگر دوست دارید با کمک محتوا رشد کنید حتما بایستی از افراد متخصص در این امر استفاده نمایید. شیراز مترجم با در بر داشتن مترجمین متخصص و افراد بسیار متبحر در زمینه تولید محتوای حرفه ای کار شما را در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت انجام می دهد.

 

ترجمه همراه با تولید محتوای حرفه ای

خیلی از افراد یک متن عمومی را با قیمت پایینی به دست مترجم یا حتی ترجمه های ماشینی مانند گوگل ترانسلیت می سپارند و ازآن به عنوان محتوا در سایت خود استفاده میکنند اما این روش تولید محتوا جزو روش های تولید محتوای حرفه ای نیست. این نوع تولید محتوا تا چند سال دیگر بدون‌شک بدون امتیاز خواهد شد. تولید محتوا باید کاملا سئو شده و اصولی باشد. گروه تخصصی شیراز مترجم با داشتن هزاران مترجم خبره علاوه بر اینکه متن هایی را از منابع معتبر ترجمه تخصصی می نماید، پس از ترجمه روی متن کار مینماید.

تولید محتوای حرفه ای

کار کردن روی متن ترجمه شده

پس از ترجمه تخصصی توسط بهترین نویسنده های سایت و دارای قدرت نوشتن بالا و حداقل با ۱۰ سال سابقه کار متن شما بررسی میگردد. زبان کار کاملا روان میگردد و جمله بندی ها متناسب سایت شما تغییر می یابد. همچنین کلید واژه های ضروری در متن شما گنجانده می شود. تولید محتوای حرفه ای امری است که سبب بالا رفتن رتبه سایت شما در موتورهای جستجو میگردد. یکی از روش های تولید محتوای حرفه ای این است که متن خود را برای مردم بنویسید و نه موتورهای جستجو.

 

انواع تولید محتوا در شیراز مترجم

در شیراز مترجم بسته به سلیق شما از انواع روش های ترجمه و تولید محتوای حرفه ای استفاده میگردد برخی از این روش ها عبارتند از:

 

ترجمه متن ارائه شده توسط شما

در این حالت شما متنی را پیدا میکنید و برای ترجمه تخصصی به شیراز مترجم می سپارید. هزینه ترجمه تخصصی در سه نوبت اول مطابق تعرفه سایت می باشد و از نوبت چهارم به بعد هر صفحه شامل شما ۱۰ الی ۱۲ درصد تخفیف میگردد.

 

ارائه موضوع از جانب شما

گاهی اوقات کارفرما تنها یک موضوع را به ما می دهد ما میتوانیم بسته به سلیقه وی یا از متن های انگلیسی و ترجمه تخصصی آن برای تولید محتوا استفاده نماییم. یا اینکه متن را به صورت ترکیبی از ترجمه و ایجاد جمله های جدید کاملا از ذهن و جدید تکمیل نماییم و یا کاملا از قوه ادراک نویسنده برای تولید محتوا استفاده نماییم.

 

بارگذاری در سایت

شیراز مترجم تمامی خدمات تولید محتوا را از صفر تا زمان بارگذاری در سایت بسته به سلیقه مشتری انجام می دهد. بارگذاری میتواند شامل موارد زیر باشد:

  • عنوان
  • متن اصلی
  • عکس (عکس ها)
  • کلید واژه ها
  • متا دیسکریبشن
  • اضافه کردن لینک های داخلی خارجی در متن
  • اشتراک گذاری همان مطلب در شبکه های اجتماعی شما
  • و...

بدیهی است که هر کدام از موارد بالا برای مشتری هزینه هایی در بر دارد. تمامی خدمات تولید محتوا از صفر تا صد در سایت شیراز مترجم صورت میگیرد. محتوای تولید شده در شیراز مترجم کاملا یکتا و واحد می باشد. ما با سالها سابقه در این امر به شما قول می دهیم در کوتاهترین مدت رتبه سایت شما متحول خواهد شد. شما می توانید برای تولید محتوای حرفه ایبه شیراز مترجم اعتماد کنید. شما می توانید برای ثبت سفارش تولید محتوا از طریق منو یا بخش ثبت سفارش و ثبت سفارش ترجمه یا تایپ اقدام نمایید اما در توضیحات خود تعداد لغت و زمان تحویل و بقیه موارد را به وضوح مشخص نمایید.