هزینه تولید محتوا در سایت

بروزرسانی:   فروردین   1400:: هزینه خدمات تولید محتوای سایت

گروه شیراز مترجم علاوه بر انجام سفارشات تایپ و ترجمه خدمات تولید محتوا در سایت اینترنتی را به متقاضیان با بالاترین کیفیت ممکن ارائه خواهد داد.

تولید محتوای جدید "غیر تکراری" برای سایت شما. "همانطور که می دانید پست های تکراری در اغلب موارد سبب رشد منفی سایت اینترنتی شما خواهد شد"

بنابراین تضمین میکنیم که کار ما بدون موارد تکراری است. ما از دو روش کار تولید محتوا را انجام می دهیم:
روش اول تولید محتوا به واسطه ترجمه مطالب به روز انگلیسی می باشد، این روش باعث میگردد شما محتوای کاملا به روز داشته باشید و همچنین هزینه ای کمتر نسبت به تولید محتوای تالیفی بپردازید.

روش دوم تولید محتوای تالیفی در این روش نویسنده مطلبی یکتا از ذهن خود متناسب با موضوع کاری شما برای شما می نویسد. این مطلب کاملا یکتا است و از هیچ سایتی برای نوشتن آن بهره گرفته نشده است.


امکان ترجمه متن جدید برای سایت شما با قیمت فوق العاده استثنائی!

همانطور که می دانید تنها داشتن یک سایت کسب و کار شما را رونق نمی بخشد، اگر دوست دارید که از طریق سایت خود به جذب مشتری و یا فروش محصول و حتی تبلیغ موردی خاص بپردازید لازم است همواره سایت خود را به روز رسانی کنید به این منظور نیاز است روزانه تعدادی متن جدید را در سایت خود قرار دهید. متن های تکراری و بدون کیفیت تنها رتبه سایت شما را پایین خواهند آورد. تولید محتوا ممکن است کاری آسان به نظر برسد اما اگر به دست فردی خبره  یا گروهی خبره سپرده نشود ممکن است نه تنها سبب پیشرفت سایت شما نشود بلکه باعث افت آن نیز گردد. پس همین الان اگر خود زمانی برای رسیدگی برای این کار را ندارید سایت خود را با خیال آسوده به ما بسپارید.


دارای 9 سال کار در زمینه طراحی سایت، تولید محتوا، سئو کردن سایت.

  • در تمامی محتواهای ایجاد شده تمامی قوانین سئو رعایت میشود.
  • ایجاد تصاویر با واتر مارک سایت شما.
  • تسلط کامل بر ورد پرس و پنل های اختصاصی پی اچ پی.
  • با قیمت های فوق العاده مناسب و کیفیت بالا.
  • دارای روش های گوناگون برای تولید محتوا با توجه به نظر مشتری.


هزینه انواع روش های تولید محتوا

ایجاد محتوا جدید برای سایت (روش ترجمه) : هزینه ها متغیر است لطفا به شماره 09354738086 در تلگرام یا واتساپ پیام دهید.
ایجاد محتوا جدید برای سایت (روش تالیفی) : هزینه ها متغیر است لطفا به شماره 09354738086 در تلگرام یا واتساپ پیام دهید.
بارگذاری: 3000 الی 5000 تومان «بارگذاری شامل گنجاندن 1 کلید واژه در متن، دسکریبشن، ایجاد هدینگ های مختلف» می باشد.
هزینه آپلود هر عکس و ایجاد واتر مارک: 1000 تومان (هر عکس)

محتوای ترجمه شده در صورت زیاد بودن مقدار متن شما «حداقل روزی 10000 لغت» برای متون عمومی (هزینه ها متغیر است لطفا به شماره 09354738086 در تلگرام یا واتساپ پیام دهید.) «متن توسط مشتری ارسال شود» در صورتی که متن شما بسیار زیاد و به صورت دائم باشد از سفارش سوم بسته به نوع متن اندکی کاهش می یابد.
اگر متن توسط ما "شیراز مترجم" پیدا شود (هزینه ها متغیر است لطفا به شماره 09354738086 در تلگرام یا واتساپ پیام دهید.) (بسته به نوع متن) "این مبلغ برای تولید محتوای عمومی می باشد و شامل متن های تخصصی راجع به موبایل و کامپیوتر یا سئو و ... نمیگردد" 

ایجاد پست های غیر جدید «تکراری برگرفته از سایت های دیگر» بسته به نوع کار هزینه ها متغیر است لطفا به شماره 09354738086 در تلگرام یا واتساپ پیام دهید.

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، گوگل پلاس، لینکداین، توییتر و ...) بسته به نوع محتوا و اندازه فعالیت هزینه ها متغیر است لطفا به شماره 09354738086 در تلگرام یا واتساپ پیام دهید.

اگر نوع بارگزاری شما دارای فایل های آپلودی باشد هزینه کارها با توجه به حجم مصرفی محاسبه خواهد شد.

تنها با یک تماس می توانید از روند کار آگاه شوید.

همین الان برای پرسیدن سوالات خود با ما تماس بگیرید.

info@shirazmotarjem.ir

0935-473-80-86