اصول تولید محتوای خوب

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات تولید محتوای سایت

این روزها بازار ساخت و خرید وب سایت بسیار گرم است، اگر دقت کنید از یک نوجوان سیزده الی چهارده ساله گرفته تا افراد حرفه ای از شرکت های فوق تخصصی صاحب حداقل یک وبسایت هستند. از وب سایت های مختلف استفاده های گوناگونی می شود. بسته به کار وبمستر از فروش یک محصول گرفته تا آشنایی تا خدمات یک گروه، انجام خدمات تحت وب، فروش محصولات از طریق اینترنت، وب سایت های اطلاع رسانی، وب سایت های آموزشی، وب سایت‌های ورزشی، وب سایت های هنری، وب سایت های مجله های زرد و ... خلاصه اگر بخواهم تمام وب سایت های موجود به زبان فارسی و موضوعات آن‌ها را در این مقاله نام ببرم تا چند صفحه میتوانم این موضوع را ادامه دهم.
با افزایش روز افزون این وب سایت ها رقابت به صورت چشمگیری افزایش می یابد. وب مستر برای دیده شدن خود بایستی تلاش زیادی کنند به جرأت می‌توانم بگویم یک وب سایت خوب نه‌ تنها می‌تواند مانند یک مغازه عمل کند، بلکه می توان گفت بعضی از وب سایت ها آنقدر پیشرفت کردند که می توان در امر فروش آنها را حتی از فروشگاههای زنجیره ای بزرگتر دانست.

تولید محتوا و تاثیر در رتبه بندی سایت

برای مثال در ایران سایت های بزرگ نظیر بلاگفا، فیس نما، میهن بلاگ، آپارات، سایت بانک های مختلف، دیجی کالا، میهن ادز، کلوب، خبر فارسی، برترینها، خبر آنلاین، سنجش، شاپرک، مهرنیوز، نی نی سایت و هزاران هزاران سایت برتر را نام برد که با یک جستجوی ساده در سایت الکسا یا گوگل می توان هزار سایت برتر ایران را مشاهده کرد.
بدون شک برای شما سوال پیش می آید چطور این سایت ها با اینکه در ایران فعالیت می کنند توانستند در جایگاه خود بازدیدکنندگان زیاد و در نتیجه رتبه های بسیار خوبی را برای صاحبان خود فراهم آورند.
بسیاری از افرادی که این مقاله را مطالعه می کنند و همچنین کاربران اینترنت بدون شک مطلع هستند برخی از سایت های اینترنتی آنچنان درآمدی دارند که از صدها شرکت و کارخانه نیروی بیشتری در آنها در حال فعالیت هستند.
برای بالا بردن یک سایت روش های مختلفی وجود دارد این روش ها به سه دسته سئوی سفید، سئوی خاکستری، سئوی سیاه تقسیم بندی میشوند.


تولید محتوا یکی از روش های سئوی سفید

سئو سفید بهترین روش گسترش و توسعه یک سایت می باشد، این روش یک روش هزینه‌بر و همچنین زمان بر میباشد اما زمانی که شخصی از این روش برای توسعه سایت شخصی خود استفاده می کند می تواند از نتیجه آن اطمینان داشته باشد. برخی از روشهای سئوی سفید عبارتند از ساختن یک سایت بدون عیب و ایراد از لحاظ کد نویسی، برای این کار بهره گرفتن از یک برنامه نویس خبره به شما کمک میکند، سریعتر از رقبا به صفحات اول گوگل راه یابید. یکی از مهمترین روش‌های توسعه سایت تولید محتوا می باشد. تولید محتوا نیاز به تخصص بسیار زیادی دارد هر محتوایی باعث پیشرفت سایت شما نخواهد شد محتوا بایستی یکتا باشد و قبلاً در سایت دیگری استفاده نشده باشد، گاهی استفاده از محتوای تکراری چنان آسیبی به سایت شما وارد می کنند که دیگر هیچ روشی تا مدت ها قادر به بالا بردن سایت شما نخواهد بود علاوه بر یکتا بودن یک محتوا یک محتوای خوب بایستی کاربرپسند باشد محتوا نبایستی تنها برای گوگل نوشته شود. زیرا هدف یک محتوا کشاندن کاربران به داخل سایت شما می باشد، یک محتوای خوب دارای کلید واژه های مهم سایت شما می باشد دقت کنید تولید محتواهای نا مرتبط با زمینه کاری سایت شما شاید به افزایش رتبه شما کمک کند، اما توصیه می کنیم از این روش استفاده نکنید. سعی کنید هزینه و زمانی که برای تولید محتوا صرف میکنید، صرف تولید محتوای یکتا همراه با کلیدواژه های مرتبط با زمینه کاری شما و همچنین کاربرپسند را تولید نمایید.

 

بروی سپاری تولید محتوا

همانطور که بیان شد تولید محتوای کار بسیار تخصصی می باشد داشتن بیانی روان سواد کافی یکی از مواردی می باشد یک شخص تولید کننده محتوا بایستی از آنها بهره کافی را برده باشد. بسیاری از شرکت ها اطلاع دارند که تولید محتوا برای سایت آنها ضروری است اما زمان کافی برای تولید محتوا در سایت اینترنتی و همچنین شبکه های اجتماعی را دارا نیستند. شیراز مترجم شبکه و گروه جامعی از افراد خبره در زمینه تولید محتوا را دارا می باشد و آماده خدمات رسانی مستر های عزیز در این زمینه است.