انواع روش های تولید محتوا

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات تولید محتوای سایت

آیا سایت دارید ولی نمیدونید چطور خودتان را معرفی کنید؟

آیا صاحب یه کسب و کار اینترنتی هستید و نمیدانید چطور کسب و کار خود را ارتقا دهید؟

آیا نیاز به یک نفر دارید تا برای شما تولید محتوا کند؟

فقط تولید محتوا مد نظر شما نیست علاوه بر تولید محتوا به یک نفر نیاز دارید تا شبکه های اجتماعی شما را به روز کند؟

میخواهید برای تبلیغات هزینه کنید ولی نیاز به یه مجری تبلیغات دارید؟

یه مدیر برای همه کارهای تبلیغاتی خود میخواهید از قبیل سایت، شبکه های اجتماعی، طراحی بنر و تراکت، تبلیغات گوگل و همه چیز؟

 

خب جواب همه سوالاتت اینجاست!

من 9 ساله که در این زمینه فعالیت میکنم ولی الان دیگه یه نفر نیستم یه گروه بزرگ ساختم، حتما میپرسید توی این گروه چه کسانی هستند؟

هم خودم هم چند نفر مثل خودم هستند که میدونیم چه متنی و چطور باید توی یه سایت بزاریم که باعث ارتقاء سئو بشه، چطور برای یه سایت تولید محتوا کنیم، چطور با ورد پرس کار کنیم، همه ما دوره های پیشرفته فتوشاپ دیدیم و میدونیم چطور یه عکس و برای سایتت بسازیم، توی شبکه های اجتماعی چطور تبلیغات کنیم، چطور اول یه کانال یا یه پیج اینستا بزنیم و با یه تعداد عضو واقعی و بعد از کجا تبلیغ کنیم عضو های فعال بگیریم دقت کنید هیچ کس وارد پیج 100 نفری شما نمیشه اول باید پیج اینستا و تلگرامت و به 10K لااقل برسونی و بعد تبلیغاتت و شروع کنی!

نفردوم برنامه نویس حرفه ای گروهمون هست، همون فردی که این سایت و ساخته و دهها سایت این مدلی، این برنامه نویس یه برنامه نویس ساده نیست وگرنه اکثر اعضای این تیم حتی خود من برنامه نویس هستیم، این برنامه نویس ارشد گروه توی چند تا مسابقه برنامه نویسی مقام داره!

گروه سوم مترجم های ما هستند 2000 مترجم تست شده و آماده کار، بهترین راه تولید محتوا توی سایت شما ترجمه متن های انگلیسی هست، اصلا نگران نباش قیمتش با ترجمه معمولی خیلی فرق داره چون تولید محتوای انبوه هست. تا 30000 لغت توی یه روز ظرفیت داریم بهتون تحویل بدیم.

 

حتما میگی این تعریف ها را کردی ولی ما الان چکار کنیم؟

ببین من چند روش پیش و روی مشتری ها میزارم مث بقیه هم نمیگم حالا بیا سر قیمت صلاح میریم.

روش اول: (خود شامل 2 مورد است)

فقط تولید محتوای سایتتون و دست ما بدید:

الف: خودتون به صورت روزانه، ماهانه، هفتگی هر جور که راحتید یه سری متن و به ما میدید و ما ترجمه آنها را به شما میدیم و روی سایتتون قرار میدید این روش به صورت لغتی برای شما محاسبه میشود. و حتما باید سفارش اول شما برای اینکه شامل تخفیف تولید محتوای ما بشه بیشتر 10000 لغت باشه، اگر از کیفیت مطمئن نیستید میتوانید یک سفارش معمولی 250 لغته با قیمت معمولی ثبت کنید و در صورت رضایت سفارش خود را بعدا ثبت کنید قیمت این کار بسته به موضوع سفارش و مقدار سفارش شما متنوع است.

قیمت هر لغت ما بین 18 تومان تا 50 تومان می باشد. (این قیمت ها بسته به نوع متن شما، حجم متن شما برای تولید محتوا متغیر است)

 

ب: کل تولید محتوای سایت خود را به ما بسپارید و به صورت یک کارمند ماهانه با ما حساب کنید. در این روش میتوانیم بارگذاری را نیز خودمان انجام دهیم. این قیمت بسته به مقدار کار شما متغیر است و ما هر پکیجی بسته به هزینه شما را دارا می باشم. 

 

مدیریت شبکه های اجتماعی:

وقتی اسم مدیریت شبکه های اجتماعی می آید سوالات زیر مطرح می شود:

در چند شبکه اجتماعی تمایل دارید فعالیت کنید؟

روزانه چه تعداد پست در کدام یک از شبکه های اجتماعی میخواهید گذاشته شود؟

آیا مطالب شما آماده است (مثلا خودتان برای ادمین ارسال میکنید، یا مطالب سایتتان است) یا مطالب بایستی تولید شوند؟

بسته به این موارد قیمت تعیین می شود.

 

 

پکیج های ارتقاء سئوی سایت

بسته به سلیقه شما و میزان هزینه ای که قصد دارید برای ارتقاء سایت خود صرف کنید ما به صورت مستقیم شما را به برنامه نویس خود لینک میکنیم.

دقت کنید شما در تمام این موارد به صورت مستقیم با نیروی مورد نظر خود لینک میشوید و فرد واسطه ای در این بین وجود ندارد.