خدمات ترجمه رزومه و هزینه خدمات

بروزرسانی:   بهمن   1400:: هزینه خدمات ترجمه متون

یکی از خدمات گروه تایپ، ترجمه و تولید محتوای شیراز مترجم خدمات ترجمه رزومه می باشد. برای استخدام در هر شرکتی شما نیاز به یک رزومه دارید. اگر تصمیم دارید برای پیدا کردن شغل رزومه خود را ترجمه کنید کافی است رزومه خود را از طریق بخش ثبت سفارش ترجمه در سایت شیراز مترجم ثبت نمایید. کمتر از ۲۰ دقیقه سفارش شما پیش فاکتور می شود و پس از پرداخت ظرف کوتاهترین مدت رزومه شما به دست مترجم سپرده می شود. پس از ان مترجمان خبره شیراز مترجم ترجمه تخصصی رزومه را انجام داده و خدمت شما ارسال میکنند.


ترجمه رزومه

ترجمه رزومه به زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و عربی در شیراز مترجم انجام میگیرد. در صورتی که تمایل به قرار گرفتن رزمه در قالب خاصی می باشید از طریق این لینک قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید تا با صرف هزینه اندک رزومه شما در قالب مورد نظر قرار بگیرد.
ترجمه تخصصی رزومه از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی به دست فرد کاردان سپرده شود. زیرا رزومه هر فرد بیانگر وی نزد کارفرما می باشد. یک رزومه خوب و حرفه ای تاثیر به سزایی بر ذهن مخاطب خواهد داشت. متن رزومه بایستی روان و مختصر باشد تا بتواند در کوتاهترین زمان بهترین تاثیر را داشته باشد. رزومه شما نبایستی از کارفرما وقت زیادی بگیرد باکه بایستی بتواند در کوتاهترین زمان بهترین نتیجه را به فرد ارائه کند.

 

نکات نوشتن رزومه

در نوشتن رزومه نکات مهمی را بایستی مد نظر قرار دهید. یکی از مهمترین موارد صداقت می باشد. در ابتدا به معرفی خود از لحاظ نام، نام خانوادگی، سن، وضعیت تاهل یا تجرد و ... برخی از این موارد می باشد. پس از ان سوابق تحصیلی و مدارک اخذ شده را بیان نمایید. سپس نوبت به سوابق کاری، بیمه و مدت زمان هر کار می رسد. در انتها به بررسی مهارت های دیگر و همچنین مهارت های زبانی و نرم افزاری بپردازد.

 

ترجمه رزومه در شیراز مترجم

ترجمه رزومه خود را حتما به جای معتبری بسپارید. در شیراز مترجم برای ترجمه رزومه اصلا نیازی نیست که شما حضورا به جای خاصی مراجعه نمایید. شما به راحتی سفارش خود را از طریق اینترنت در سایت ما ثبت میکنید. سفارش شما تعیین قیمت می گردد. پس از پرداخت فاکتور سفارش به دست مترجم سپرده می شود. پس از اتمام کار به صورت کامل مورد بررسی قرار میگیرد و در پنل شما قرار میگیرد و ایمیلی جهت اطلاع رسانی نیز ارسال میگردد. تمامی سفارشات ۲۴ ساعت گارانتی کیفیت دارند. امیدواریم مطالعه این مقاله به شما در نوشتن و ترجمه رزومه کمک شایانی کرده باشد.


شیراز مترجم خدمات گوناگونی علاوه بر ترجمه متون که متداول ترین فعالیت این گروه است انجام می دهد. یکی از این خدمات، خدمات مرتبط با رزومه می باشد. ما در شیراز مترجم علاوه بر ترجمه تخصصی خدماتی نیز نظیر نوشتن رزومه، قرار دادن رزومه در قالب مورد نظر شما، ترجمه رزومه به زبان های انگلیسی، عربی، آلمانی و فرانسوی را نیز انجام می دهیم. در این مقاله در رابطه با هزینه ترجمه رزومه صحبت خواهد شد.
شما برای استخدام در هر شرکت داخلی و خارجی نیاز به رزومه دارید. اما در هر کشوری رزومه بایستی به زبان همان کشور ترجمه گردد. اگر به دنبال جایی هستید که رزومه شما را در کوتاهترین زمان با بالاترین کیفیت ترجمه نماید جای درستی آمده اید.

 

ترجمه رزومه

نوشتن رزومه کار بسیار راحتی است و قالب های رایگان بیشماری در اینترنت برای نوشتن رزومه موجود است. شما می توانید به راحتی رزومه خود را نوشته و در این قالب ها جای دهید. اما گاهی برای افراد پیش می آید که در نوشتن رزومه مشکل دارند. ما مشاوره و نوشتن رزومه، تایپ رزومه و قرار دادن در قالب مورد نظر شما را با کمترین هزینه در گروه تخصصی شیراز مترجم به انجام میرسانیم. هزینه ترجمه رزومه از زبان فارسی به زبان انگلیسی هر 250 لغت 12000 تومان می باشد. برای این کار بایستی درخواست خود را در بخش ثبت سفارش ترجمه ثبت نمایید. در هنگام قیمت گذاری زمانی که میتوانید رزومه ترجمه شده را تحویل بگیرید اعلام میگردد. در شیراز مترجم ما رزومه شما را به زبان های گوناگونی ترجمه میکنیم. 

 

ثبت سفارش ترجمه

 زمان ترجمه رزومه

لطفا مشتری لحظه آخری نباشید، برای ترجمه خود زودتر اقدام نمایید ترجمه هر رزومه بین 500 الی 2000 لغت بین 1 تا 3 روز زمان می برد (ترجمه های بالای 2000 لغت و ترجمه هایی که قرار است به زبان های عربی، آلمانی، فرانسوی صورت گیرند ممکن است زمان بیشتری را از مترجم بگیرند). اصرار شما برای سریعتر شدن این روند ممکن است به کیفیت کار شما ضربه وارد نماید. توجه کنید رزومه مهمترین بخش بیان کننده تخصص شما می باشد، این روزمه قرار است به شما کمک کند که شغلی را در یک کشور خارجی به دست بیاورید. بنابراین به مترجم زمان دهید تا کار شما را به نحو احسنت انجام دهد.

 

تایپ و قرار دادن در قالب رزومه

همانطور که بیان شد اغلب افراد از پس نوشتن رزومه خود بر می آیند اما اگر رزومه شما به صورت دست نویس نوشته شده و خودتان زمان یا مهارت انجام دادن این کار را ندارید. و الان قصد دارید ان را برای تایپ و قرار دادن در قالب رزومه به دست ما بسپارید. کافی است از برگ دست نویس خود عکس گرفته و در زیر یکی از قالب ها را نیز انتخاب نماید هزینه تایپ همراه با قالب بندی از صفحه ای 1500 تا 3500 متغیر است.

 

ترجمه رزومه

شما ممکن است برای استخدام در خارج از کشور و یا در شرکت های خارجی نیاز باشد رزومه خود را به یکی از زبان های انگلیسی، عربی، فرانسوی و آلمانی ترجمه نمایید. برای این کار می توانید در بخش ثبت سفارش ترجمه رزومه خود را ثبت نمایید. در این بخش نیز می توانید با پرداخت هزینه اندکی رزومه خود را در قالب یکی از رزومه های زیر دریافت نمایید. رزومه ها توسط بهترین مترجم های ایران ترجمه تخصصی خواهند شد. شیراز مترجم تمامی خدمات مربوط به نوشتن رزومه، ترجمه رزومه و ... را ببرای مشتریان عزیز انجام می دهد.

 

همین الان سفارش خود را ثبت کنید تا به صورت رایگان تعیین قیمت و زمان گردد.

ثبت سفارش ترجمه