ترجمه مقاله تخصصی انگلیسی به فارسی

بروزرسانی:   آذر   1398:: هزینه خدمات ترجمه متون

 

غالبا مقالات به صورت تخصصی یک رشته خاص می باشند و دایره لغات زیادی را در بر میگیرند، یک کلمه می توان گستردگی معنای زیادی داشته باشد، بنابرای چه مقاله شما یک ترجمه کلاسی باشد و یا این مقاله را برای پایان نامه خود قرار است استفاده کنید نیاز است ترجمه مقاله را به شخصی هم رشته خود واگذار کنید، البته نه به هر شخصی تنها به شخصی که تسلط کافی بر زبان انگلیسی و همچنین جمله بندی و دستور زبان فارسی داشته باشد. هرگز ترجمه خود را به اشخاصی که نمی شناسید واگذار نکنید، شیراز مترجمی سایتی شناخته شده در زمینه تایپ و ترجمه تخصصی می باشد و با در بر داشتن مترجمین متعدد و تست شده از لحاظ کیفیت سفارش شما را با بالاترین تعهد در کوتاهترین زمان به انجام می رساند. درنگ نکنید و همین الان سفارش خود را در سایت ثبت کنید.

ثبت سفارش ترجمه

در یک دقیقه فایل خود را ثبت کنید در کوتاهترین زمان سفارش شما تعیین قیمت خواهد شد و از طریق ایمیل یا اس ام اس این فرایند به اطلاع شما خواهد رسید و شما با پرداخت این سفارش می توانید سفارش خود را در زمان تعیید شده تحویل بگیرید.

در قسمت آموزش سایت شیرازمترجم انواع ترجمه تخصصی در رشته های مختلف توسط مترجمین سایت شیراز مترجم آمده است.

به شما توصیه میکنیم اگر دایره لغات زیادی ندارید و با دستور زبان انگلیسی آشنایی کاملی ندارید حتما سفارش خود را به یک مرکز معتبر ترجمه بسپارید تا نه تنها در زمان بلکه در هزینه نیز صرفه جویی کنید. شیراز مترجم با دسته بندی مترجمین از لحاظ کیفیت به شما کمک می کند در صورت حساسیت بر روی موضوع کیفیت از بین 3 نوع کیفیت ما یکی را انتخاب کنید اما جا دارد در اینجا ذکر کنیم که هر سه نوع انتخاب دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و برای صرفه جویی در هزینه خود کیفیت عادی را انتخاب کنید.

فوری و عادی

اما اگر برای تحویل مقاله خود عجله دارید می توانید از بین دو انتخاب فوری و عادی گزینه فوری را انتخاب کنید حتی در صورت بالا بودن حجم کاری شما ما ترجمه را بین چند مترجم خبره تقسیم میکنیم و سپس ترجمه توسط ادمین بخش ترجمه قبل از تحویل مرور و یک دست خواهد شد.

گارانتی کیفیت

شیراز مترجم با آنکه حساسیت زیادی بر روی کیفیت کارها دارد و قبل از تحویل کار تمام سفارشات را مورد بررسی قرار می دهد با این وجود دارای گارانتی 24 ساعته کیفیت می باشد و شما تا 24 ساعت پس از تحویل کار می توانید در رابطه با کیفیت کار اشکالات را به اطلاع ما برسانید تا به کار شما رسیدگی کامل گردد.

شیراز مترجم دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سوی وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد. و خدمات ترجمه تخصصی را ارائه میکند. و جزو دارالترجمه های دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. همچنین دارای درگاه پرداخت امن ایران کیش (بانک تجارت و صادرات) می باشد. بنابراین با خیال راحت سفارش خود را به گروه تخصصی شیراز مترجم بسپارید.