ثبت سفارش ترجمه تخصصی

ثبت سفارش ترجمه تخصصی

با سلام خدمت دوستان گرامی در این بخش می توانید برای ثبت سفارش خود اقدام نمایید. از طریق پنل زیر میتوانید جهت تعیین قیمت تخمینی سفارش خود در صورتی که از تعداد لغت آن آگاهید با استفاده از ابزار پایین اسفاده نمایید.

اما در صورتی که قصد ثبت سفارش، تعیین قیمت توسط ما و انجام آن را دارید بایستی از طریق فرم زیر اقدام نمایید.
سایت شیراز مترجم دارای نماد اعتماد الکترونیکی، پرداخت امن و 48 ساعت گارانتی کیفیت می باشد.

ثبت سفارش تنها برای افرادی که در سایت عضو هستند ممکن است، پس ابتدا از طریق دکمه "عضویت در سایت" ابتدا برای خود پنل کاربری ایجاد کنید و سپس سفارش خود را ثبت نمایید. لطفا در صورت وجود هر گونه مشکل با شماره 09354738086 تماس حاصل فرمایید.


ترجمه برنزی توسط یک مترجم با نمره بالای 70 از 100 (در آزمون خصوصی سایت ما) انجام می شود. از کیفیت متوسط رو به خوب برخوردار است.(فقط ترجمه های انگلیسی به فارسی)

ترجمه نقره ای توسط مترجم با رشته مرتبط با کار و یا رشته تحصیلی شما انجام میگیرد(فقط در ترجمه های انگلیسی به فارسی).

در ترجمه طلایی کار شما توسط مترجم مربوطه به رشته و کار شما ترجمه میشود و یک بار دیگر نیز توسط فردی مطلع بازبینی میگردد (در ترجمه های انگلیسی به فارسی).
ترجمه فارسی به انگلیسی، فرانسوی، عربی، روسی، آلمانی و ... کلا تنها یک نوع ترجمه وجود دارد و آن هم ترجمه طلایی می باشد.

در حال پردازش ...
کلمه
پلن ترجمهعادی (تومان)فوری (تومان)
سطح برنزی12,50018,750
سطح نقره‌ای23,00034,500
سطح طلایی27,50041,250
تخمینزمان تحویل8 ساعت01:21  03/2/74 ساعت21:21  03/2/6
توجه: زمان تحویل نمایش داده شده در بخش فوق، تخمین تقریبی زمان تحویل سفارشات استاندارد می‌باشد. لازم به ذکر است که این زمان پس از پرداخت کامل هزینه سفارش و ارجاع سفارش به مترجمین شروع شده و محاسبه می‌گردد و این مدت زمانی است که مترجم سفارش را ترجمه کرده و تحویل می‌دهد.

ثبت سفارش ترجمه :


ثبت سفارشات تنها برای کاربران سایت در دسترس می‌باشد؛ در صورتی که عضو سایت هستید، به پنل کاربری خود وارد شده و در غیر این صورت از طریق فرم عضویت، یک حساب کاربری ایجاد کنید.

OOPS...

نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید؟