دانلود دیکشنری تخصصی روانشناسی

(مدیر) قره زاده
شنبه 30 بهمن 1395
زمان مطالعه 2 دقیقه

blog_1575375741_5lje.jpg

در ترجمه های تخصصی روانشناسی استفاده از دیکشنری تخصصی روانشناسی امری ضروری است. در این زمینه شیراز مترجم دیکشنری تخصصی روانشناسی را برای دانلود در اختیار همکاران و دوستان عزیز برای دانلود قرار داده است. این واژه نامه دارای خلاصه ای اجمالی از مباحث رشته روانشناسی و اصطلاحات روانشناسی می باشد. با اینکه این دیکشنری یا واژه نامه مربوط به رشته روانشناسی می باشد اما لغت های مرتبط با رشته های مشابه را نیز در آن می توانید پیدا کنید.

این دیکشنری یکی از منابع غنی در آموزش زبان تخصصی رشته روانشناسی می باشد. می توان گفت این دیکشنری یکی از غنیترین منابع فراهم شده در زمینه واژگان تخصصی رشته روانشناسی می باشد. این دیکشنری برای برخی لغات که دارای چند معنی هستند نیز معانی جامع را آورده است. و کاربرد یک لغت در جملات مختلف را شرح می دهد و به شما کمک می کند که یه متن تخصصی رشته روانشناسی را به راحتی ترجمه کنید.

این دیکشنری به صورت نسخه پی دی اف یا (دیکشنری PDF رشته روانشناسی) می باشد. و بدون نیاز به اینترنت بر روی کامپیوتر، گوشی های همراه و تبلت و ... قابل اجرا است.

امید است توانسته باشیم شما علاقه مندان و مترجمان عزیز در رشته روانشناسی را اندکی یاری رسانده باشیم.

دانلود دیکشنری تخصصی رشته روانشناسی


برچسب‌ها: واژه جدید انگلیسی،آموزش زبان انگلیسی،جامع ترین منابع اطلاعاتی زبان انگلیسی،دانلود دیکشنری روانشناسی،دانلود دیکشنری انگلیسیروانشناسی،دانلود دیکشنری انگلیسی رایگان روانشناسی،دانلود دیکشنری جامع روانشناسی،دانلود رایگان پی دی اف دیکشنری روانشناسی،دانلود رایگان دیکشنری جامع روانشناسی،دانلود رایگان دیکشنری فرهنگ انگلیسی به فارسی روانشناسی،دانلود رایگان فرهنگ لغت روانشناسی،دانلود رایگان نرم افزار دیکشنری روانشناسی،دیکشنری جامع انگلیسی روانشناسی،فروش دیکشنری،کامل ترین سایت دیکشنری انگلیسی،منبع های مرجع زبان انگلیسی،واژگان و عبارات انگلیسی،یادگیری تلفظ صحیح واژگان انگلیسی،دانلود دیکشنری تخصصی روانشناسی واژه جدید انگلیسی،دانلود دیکشنری تخصصی روانشناسی

کامنت و نظرات

ثبت کامنت و نظر تنها برای کاربران سایت در دسترس می‌باشد؛ در صورتی که عضو سایت هستید، به پنل کاربری خود وارد شده و در غیر این صورت از طریق فرم عضویت، یک حساب کاربری ایجاد کنید.