دانلود رایگان راهنما و ترجمه کتاب learning and teaching English

مدیر قره زاده
دوشنبه 7 خرداد 1403
زمان مطالعه 3 دقیقه

blog_1716727657_Q38o.jpg

کتاب پیش و رو با عنوان "learning and teaching English" یادگیری و آموزش زبان انگلیسی برای افرادی است که می خواهند تخصص خود را در آموزش زبان انگلیسی توسعه دهند. این کتاب برای معلمان در تمام مراحل کار نظیر کارآموزی، معلمان تازه کار و معلمان با تجربه سودمند است. برای معلمان کودکان، بزرگسالان جوان و بزرگسالان است. این کتاب یکی از کتب تدریسی در دانشگاه ها به خصوص دانشگاه پیام نور و درس روش تدریس مهارتها می باشد. این کتاب توسط مدیریت سایت شیراز مترجم خانم فرزانه قره زاده آماده شده است لطفا در صورت استفاده از این کتاب در سایت یا پیج های خود حتما از نام استفاده نمایید.

این کتاب یک راهنمای خودآموز است که خوانندگان می توانند با سرعت روش تدریس زبان انگلیسی را بیاموزند. این کتاب همچنین می تواند زمینه را برای یک دوره حضوری فراهم کند و بسیاری از فعالیت ها سکوی پرشی خوبی برای بحث گروهی فراهم می کند. این کتاب دیدگاهی کلی یادگیری، زبان انگلیسی و تمرین‌های ‏ELT ارائه می‌کند و برای خوانندگانی که برای یک مدرک آموزشی آماده می‌شوند مفید است - آزمون دانش تدریس کمبریج ‏ESOL (TKT)، مدرک CELTA، و سایر آزمون‌های معادل.

این کتاب جنبه های اصلی ELT را پوشش می دهد. فصل اول در مورد آموزش و یادگیری زبان‌ها، روش‌هایی را که یک زبان را چگونه یاد می‌گیریم، بررسی می‌کند، به آنچه که یک زبان‌آموز خوب را می‌سازد، می‌پردازد، و راه‌هایی را توضیح می‌دهد که در آن آموزش و یادگیری با سایرین ارتباط دارد. در فصل روش‌شناسی، به روش‌ها و ایده‌هایی نگاه می‌کنیم که شیوه‌های تدریس را شکل داده‌اند. فصلی در مورد زبان وجود دارد که به زبان انگلیسی از کوچکترین اجزاء - اصوات و حروف جداگانه - و نحوه ساخت آنها برای تشکیل هجاها، کلمات، عبارات، جملات و در نهایت طیف فوق العاده ای از اشکال نوشتاری و گفتاری که انگلیسی به خود می گیرد نگاه می کند. سپس این فصل به بررسی این موضوع می پردازد که چگونه می توانیم به زبان آموزان کمک کنیم تا سیستم زبان را درک کنند و توانایی آنها را برای استفاده از آن برای برقراری ارتباط موفقیت آمیز در داخل و خارج کلاس درس توسعه دهیم. 

سپس کتاب به تفصیل به هر یک از چهار مهارت - گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن - نگاه می‌کند و ابتدا چگونگی استفاده از این مهارت‌ها در دنیای «واقعی» را در نظر می‌گیرد و سپس این درک را برای آنچه در کلاس انجام می‌دهیم به کار می‌گیرد. بخشی در مورد برنامه ریزی، برای دروس انفرادی، دنباله ای از درس ها وجود دارد. این بخش تمام عناصر مهمی را که یک طرح درس را تشکیل می‌دهند توضیح می‌دهد و نشان می‌دهد که چگونه می‌توان آنها را در یک توالی منطقی و مؤثر از فعالیت‌ها قرار داد.


کل کتاب در 9 فصل تدوین شده است

ترجمه کتاب learning and teaching English


فصل اول: learning and teaching English

ترجمه کتاب Learning and teaching English


فصل دوم: Teaching methods and ideas

ترجمه کتاب Learning and teaching English


فصل سوم: Language

ترجمه کتاب Learning and teaching English


فصل چهارم: Listening

ترجمه کتاب Learning and teaching English


فصل پنجم: Speaking

ترجمه کتاب Learning and teaching English


فصل ششم: Reading

ترجمه کتاب Learning and teaching English


فصل هفتم: Writing

ترجمه کتاب Learning and teaching English


فصل هشتم: Planning

ترجمه کتاب Learning and teaching English


فصل نهم: Assessment and evaluation

ترجمه کتاب Learning and teaching English


این کتاب توسط مدیریت سایت شیراز مترجم آماده شده است لطفا در صورت استفاده از این کتاب در سایت یا پیج های خود حتما از نام و همچنین لینک های همین پیج استفاده نمایید.


برچسب‌ها: learning and teaching english،روش تدریس مهارتها،دانلود کتاب،دانلود راهنمای روش تدریس مهارتها،کتاب روش تدریس مهارتها پیام نور

کامنت و نظرات

ثبت کامنت و نظر تنها برای کاربران سایت در دسترس می‌باشد؛ در صورتی که عضو سایت هستید، به پنل کاربری خود وارد شده و در غیر این صورت از طریق فرم عضویت، یک حساب کاربری ایجاد کنید.