با عرض سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی؛ در راستای بهبود خدمات و نیز انجام بروزرسانی و تغییرات در ساختار سایت و پنل کاربران و کارمندان، سایت شیراز مترجم به مدت چند روز در دسترس نخواهد بود؛ در طی این زمان از طریق شبکه‌های اجتماعی واتساپ و تلگرام پاسخگو و نیز پذیرای سفارشات شما هستیم؛ با تشکر از صبر و شکیبایی شما ...
شماره پشتیبانی
09354738086

شیراز مترجم

ثبت سفارش ترجمه تخصصی، تایپ، تولید محتوا

ارزان ولی با کیفیت

تمامی خدمات فقط به صورت آنلاین صورت می گیرد و ارائه خدمات به صورت کاملاً غیر حضوری می باشد

ترجمه رسمی نداریم ساعت پاسخ به تماس های مشتریان عزیز 9 الی 23

لطفاً جهت استخدام فرم را تکمیل نمایید و با شماره‌های موجود در سایت تماس نگیرید

منوی سایت

20:54
دوشنبه
1398.07.29
logo-samandehi

پنل کاربری

برآورد قیمت ترجمه

شما میتوانید با انتخاب زمینه و زبان ترجمه و وارد نمودن تعداد کلمات متنی که باید ترجمه شود، هزینه تقریبی ترجمه را بدست بیاورید.

خدمات ترجمه دولتی

تیم مترجمان حرفه ای شیراز مترجم، ترجمه های دقیق و مطمئن دولتی و دفتری را به صورت ترجمه انواع نامه، ترجمه قرار دادها و خدمات ترجمه دولتی را ارائه می دهد.

admin1398.05.16

خدمات ترجمه وبسایت فروشگاهی

دلایل ترجمه وبسایت فروشگاهی: 1) بازاریابی در بین فرهنگ ها و زبان های مختلف. 2) انجام خرید، حمل و نقل و کوتاه بودن زمان ارسال تا حد امکان.

admin1398.05.16

ترجمه فنی برای صنایع مختلف

برای همکاری با شرکت های خارجی و رسیدن به مخاطبان جدید، تولید کنندگان به خدمات مترجمان ، بومی سازی نیاز دارند. ترجمه فنی برای صنایع مختلف امری ضروری است.

admin1398.05.16

ترجمه سایت برای بهبود رتبه در موتورهای جستجو

ترجمه سایت شما به زبان لنگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی یا هر زبانی که در کشور مقصد شما صحبت می شود، اولین قدم به سمت موفقیت جهانی می باشد.

admin1398.05.08

ترجمه های کسب و کار

شیراز مترجم خدمات ترجمه حرفه ای و کیفیت عالی و ترجمه سریع در زمینه ترجمه های کسب و کار و اداری به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

admin1398.04.13

خدمات ترجمه‌ اسناد حقوقی

با شیراز مترجم نه تنها در امور دادگاهی و حقوقی و یا ترجمه قرار دادهای خود موفق می‌شوید، بلکه در دیگر موارد مهم هم پیروزید.

admin1398.04.09

ترجمه وبسایت و تولید محتوا

شیراز مترجم" آماده همکاری در زمینه ترجمه وبسایت و تولید محتوا است. استفاده از خبره ترین مترجمین در زمینه سئو و همچنین تولید محتوا برای ترجمه استفاده می شود.

admin1398.02.16

ترجمه متون تجاری و اقتصادی

بدون ترجمه متون تجاری و اقتصادی قراردادها را نمی توان عقد کرد، نمی توان محصولات جدید را به آن گروهی از مردم را که مد نظر هست معرفی و آنها را جذب کرد.

admin1398.02.16
فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه شیراز مترجم محفوظ می باشد.
طراحی و اجرا: آرتیم | RTeam.ir